Głośniki i słuchawki - podłaczenie jednocześnie

Mam kartę dźwiękowa Realtek HD Audio oraz głośniki 2.0 Planuję kupić słuchawki Creative Fatal1ty Gaming Headset. Czy będę mógł mieć jednocześnie podłączone głośniki oraz te słuchawki bez utraty jakości dźwięku? Przykładowo słucham muzyki i wtedy wyciszę te słuchawki i głos będzie tylko z głośników. Potem będę grał i wyłączę głośniki a głos będzie tylko w słuchawkach. Czy jest to możliwe i jeśli tak to w jaki sposób, ja się na tym za bardzo nie znam, a nie chce mi się co chwilę wpinać głośniki gdy słucham muzyki czy oglądam film, a za chwilę odpinać je i podłączać słuchawki bo bedę grał :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

raficda

tak, można. Ja mam Do takiej karty podłączone głośniki 5.1 i słuchawki z mikrofonem. Głośniki podłączyłem do gniazd (w 5.1 są 3 kabelki): pomarańczowe, czarne, zielone. Natomiast słuchawki do szarego a mikrofon do wejscia mikrofonu.

Potrzebujesz coś takiego jak tutaj: http://allegro.pl/item409011193_t7_rozg … elacz.html

nie potrzebuje jeśli ma wejść od karty dźwiękowej 6, tak jak np w mojej płycie. W Menadżerze Realtek Audio HD może ustawić ktore gniazdo ma działać jako co.