Głośniki Jbl Creature II-czy może creative T-6200?

(xomo_pl) #1

Witam, obecnie mam 8letnie głośniki 4.1creative, i myślę że pora na ich zmianę. Przeglądając głośniki na ceneo w oko wpadły mi Jbl Creature II przedewszystki za sprawą fajnego wyglądu. Przejrzałem kilka recenzji ale nadal niewiem czyt te głośniki są warte zainteresowania i tej ceny. Pokój w którym mam pc ma oko 12mkwadratowych.

Zastosowania:

-muzyka:rock, jazz, czasem inne gatunki

-GTAIV i inne gry (niegram nałogowo ale czasem lubie sobie zagrać....)

Czy te głśniki dadzą rade grać w miarę głośno?

Czxy może lepiej dać sobie spokój i kupić reativy (w tym wypadku tylko 5.1) np T6200?

ewentualnie proszę o inne propozycje (max ok400zł).

(muchozol) #2

Zanim coś wybierzesz koniecznie zajrzyj tutaj:

http://www.alteclansing.net.pl/html/do_ ... ystkie.htm

firma w Polsce mało znana, ale bardzo dobra, z tego co wiem jeden z większych producentów w USA

(Jjoasz) #3

do muzyki glownie 2.0, ale skoro tez i grasz oraz filmy pewnie, to doloz 40pln do altec'ow

sa warte ceny, a ta jak na ta firme nie jest wygorowana - z dobra karta poczujesz roznice :smiley:

ps. w recenzjach pisza o dudniacym subie - musi stac dobre 2m. obok miejsca, gdzie sluchasz

mozna poza tym wyregolowac i suba, i sygnal na niego podawany...

(xomo_pl) #4

pomyślę nad tymi altecami....

mam pytanko: te http://www.ceneo.pl/451980 mają może tylne głośniki bez kabli?

pytam bo nawet wolałbym troche dołożyć aby mieć 5.1bez kabli (jeśli zdecyduję się na 5.1)

W opisie wersji 2.1 pisze że ma zasilacz wbudowany, czy jest on słyszlany jak się nie odtwarza nic?

dodam tylko że subufer będzie stał pod biurkiem.

(Jjoasz) #5

wychodzi na to, ze satelity sa bezprzewodowe...

ja mam starszy model (acs400+acs250 sub) i jedynie przy wlaczeniu jest sekundowy dzwiek - kondensator sie laduje w subie

potem juz nic - moje glosniki nie sa ekranowane, wiec slychac telefon czasem

ps. sub pod biurkiem to nienajlepsze rozwiazanie - niski dzwiek rozchodzi sie w wielu kierunkach i potrzebuje przestrzeni, ktorej nie uswiadczysz pod nogami...

(xomo_pl) #6

co do umiejscowienia sub'a to wiem że idealne nie jest ale to ustawienie jest najwygodniejsze i najestetyczniejsze (kabli prawie wcale niewidać a biurko mam duże więc nieprzeszkadza mi on tam).

-- Dodane 03.08.2009 (Pn) 20:55 --

mógłby się ktoś wypowiedzieć o creative T6200? byłem w MM dziś i były wystawione, włączyłem, w/g mnie grają ładnie ale prosiłbym o jescze jakieś opinie.