Głośniki Jbl Creature II-czy może creative T-6200?

Witam, obecnie mam 8letnie głośniki 4.1creative, i myślę że pora na ich zmianę. Przeglądając głośniki na ceneo w oko wpadły mi Jbl Creature II przedewszystki za sprawą fajnego wyglądu. Przejrzałem kilka recenzji ale nadal niewiem czyt te głośniki są warte zainteresowania i tej ceny. Pokój w którym mam pc ma oko 12mkwadratowych.

Zastosowania:

-muzyka:rock, jazz, czasem inne gatunki

-GTAIV i inne gry (niegram nałogowo ale czasem lubie sobie zagrać…)

Czy te głśniki dadzą rade grać w miarę głośno?

Czxy może lepiej dać sobie spokój i kupić reativy (w tym wypadku tylko 5.1) np T6200?

ewentualnie proszę o inne propozycje (max ok400zł).

Zanim coś wybierzesz koniecznie zajrzyj tutaj:

http://www.alteclansing.net.pl/html/do_ … ystkie.htm

firma w Polsce mało znana, ale bardzo dobra, z tego co wiem jeden z większych producentów w USA

do muzyki glownie 2.0, ale skoro tez i grasz oraz filmy pewnie, to doloz 40pln do altec’ow

sa warte ceny, a ta jak na ta firme nie jest wygorowana - z dobra karta poczujesz roznice :smiley:

ps. w recenzjach pisza o dudniacym subie - musi stac dobre 2m. obok miejsca, gdzie sluchasz

mozna poza tym wyregolowac i suba, i sygnal na niego podawany…

pomyślę nad tymi altecami…

mam pytanko: te http://www.ceneo.pl/451980 mają może tylne głośniki bez kabli?

pytam bo nawet wolałbym troche dołożyć aby mieć 5.1bez kabli (jeśli zdecyduję się na 5.1)

W opisie wersji 2.1 pisze że ma zasilacz wbudowany, czy jest on słyszlany jak się nie odtwarza nic?

dodam tylko że subufer będzie stał pod biurkiem.

wychodzi na to, ze satelity sa bezprzewodowe…

ja mam starszy model (acs400+acs250 sub) i jedynie przy wlaczeniu jest sekundowy dzwiek - kondensator sie laduje w subie

potem juz nic - moje glosniki nie sa ekranowane, wiec slychac telefon czasem

ps. sub pod biurkiem to nienajlepsze rozwiazanie - niski dzwiek rozchodzi sie w wielu kierunkach i potrzebuje przestrzeni, ktorej nie uswiadczysz pod nogami…

co do umiejscowienia sub’a to wiem że idealne nie jest ale to ustawienie jest najwygodniejsze i najestetyczniejsze (kabli prawie wcale niewidać a biurko mam duże więc nieprzeszkadza mi on tam).

Dodane 03.08.2009 (Pn) 20:55

mógłby się ktoś wypowiedzieć o creative T6200? byłem w MM dziś i były wystawione, włączyłem, w/g mnie grają ładnie ale prosiłbym o jescze jakieś opinie.