Głosniki komputerowe 2.1 jakie?

Jestem w identycznej sytuacji i dokonam takiego samego wyboru.

Po przeczytaniu tej recenzji jeszcze bardziej cieszę się na myśl o posłuchaniu ich :wink:

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=627&rectr_str_numer=4

Mam nadzieje że spiszą się u mnie. Słucham głównie trance, dance czasem jakiś ambient, rzadziej komercyjny pop; czasami trochę rocku i rapu, bardzo rzadko hardstyle. Krótko mówiąc ze wszystkiego po trochu; myślicie że nadadzą się do takiej muzyki??

Jednak Trance to nie techno i nie chodzi tutaj o bass więc myślę że się sprawdzą…

U mnie jest inaczej Rock. Hard Rock, Heavy Metal, Melodic Death Metal, dadzą radę :wink:

Jak kupisz te geniusy 1255a to napisz jak się sprawują; ja swoje kupię za dwa tygodnie bo teraz wyjeżdżam. Na te kilka dni podłączyłem sobie stare 4 letnie głośniki 2.1 creative I-TRIGUE 3220.W porównaniu do moich starych geniusów 5005 one tylko pierdzą, wszystkie dźwięki się zlewają; wręcz wole już słuchać muzę przez swoje słuchawki.

Dodane 03.09.2011 (So) 21:13

Jeszcze nie kupiłem tych geniusów 1255a; mam jednak jeszcze takie małe pytanie: czy warto dołożyć 30 zł do geniusów SP-HF1800A? Z recenzji jakie przeczytałem wynika że w 1800a trochę gorsze są średnie tony. Jednak brak bezpośredniego porównania tych dwóch zestawów.

[quote=“marcin2468”

Dodane 03.09.2011 (So) 21:13

Jeszcze nie kupiłem tych geniusów 1255a; mam jednak jeszcze takie małe pytanie: czy warto dołożyć 30 zł do geniusów SP-HF1800A? Z recenzji jakie przeczytałem wynika że w 1800a trochę gorsze są średnie tony. Jednak brak bezpośredniego porównania tych dwóch zestawów.