Głośniki komputerowe do 260zł

Witam :slight_smile:

Chciałbym zakupić jakieś DOBRE głośniki do komputera w systemie 2.1. Co byście mi polecili? Słucham różnego typu muzyki (głównie rock i pokrewne) ale zdarzą się też wykonania hip-hopowe lub jakieś kawałki hardcorowe/hardstyleowe :slight_smile: Cena jak w tytule- do 260zł. Chcę aby były to jakiś markowy dobrze grający zestaw.

Logitech X-230

Creative Inspire T3030

Edit:

Najlepiej kup sobie altusy :smiley: Dźwięk o niebo lepszy od tych dzisiejszych głośniczków. Tylko ta cena :lol:

Modecom MC-2090

• Microlab FC-530

• Modecom MC 2150

Bierzesz pod uwagę 2.0?

Jeśli będą to jakieś dobrze grające głośniki to być może tak jednak bardziej bym się skłaniał pod 2.1. Mimo wszystko jak masz to podaj kilka zestawów

Jak 2.1 to polecam Logitech Z3e. Sam je posiadam i uważam, że są bardzo dobre. Kupowałem je w sklepie, bo w internecie niestety drożej chcą, aż dziwne.

Plusy? Mają pilota przewodowego, dobry dźwięk i ładnie brzmiący bass, starannie wykonane i łatwo je utrzymać w czystości:P Do rocka, hh, techno powinny być dobre;]

Minusy? Przewody mogłyby być troszkę dłuższe (mi nie przeszkadza, ale nie wiem jak ty chciałbyś je rozmieścić) oraz masz potencjometr na sub na tylnej obudowie.

W tej cenie z 2.0 można by rozważyć Microlaby Solo 1c.

Jeśli lubisz stonowany, naturalny dźwięk, to bierz 2.0 (w muzyce rockowej sprawdzą się bardzo dobrze).

Jeśli ma być mocniejszy bas, to coś z tego co podałem wyżej. Z3e też by nie były złe, tylko nie wiem czy je gdzieś dostaniesz.