Głośniki komputerowe do 260zł

(Hah9319) #1

Witam :slight_smile:

Chciałbym zakupić jakieś DOBRE głośniki do komputera w systemie 2.1. Co byście mi polecili? Słucham różnego typu muzyki (głównie rock i pokrewne) ale zdarzą się też wykonania hip-hopowe lub jakieś kawałki hardcorowe/hardstyleowe :slight_smile: Cena jak w tytule- do 260zł. Chcę aby były to jakiś markowy dobrze grający zestaw.

(Gabriellos94) #2

Logitech X-230

Creative Inspire T3030

Edit:

Najlepiej kup sobie altusy :smiley: Dźwięk o niebo lepszy od tych dzisiejszych głośniczków. Tylko ta cena :lol:

(Winor Mzt) #3

Modecom MC-2090

(Db2524) #4
  • Microlab FC-530

• Modecom MC 2150

Bierzesz pod uwagę 2.0?

(Hah9319) #5

Jeśli będą to jakieś dobrze grające głośniki to być może tak jednak bardziej bym się skłaniał pod 2.1. Mimo wszystko jak masz to podaj kilka zestawów

(danyll) #6

Jak 2.1 to polecam Logitech Z3e. Sam je posiadam i uważam, że są bardzo dobre. Kupowałem je w sklepie, bo w internecie niestety drożej chcą, aż dziwne.

Plusy? Mają pilota przewodowego, dobry dźwięk i ładnie brzmiący bass, starannie wykonane i łatwo je utrzymać w czystości:P Do rocka, hh, techno powinny być dobre;]

Minusy? Przewody mogłyby być troszkę dłuższe (mi nie przeszkadza, ale nie wiem jak ty chciałbyś je rozmieścić) oraz masz potencjometr na sub na tylnej obudowie.

(Db2524) #7

W tej cenie z 2.0 można by rozważyć Microlaby Solo 1c.

Jeśli lubisz stonowany, naturalny dźwięk, to bierz 2.0 (w muzyce rockowej sprawdzą się bardzo dobrze).

Jeśli ma być mocniejszy bas, to coś z tego co podałem wyżej. Z3e też by nie były złe, tylko nie wiem czy je gdzieś dostaniesz.