Głośniki komputerowe do 280 zł

Cześć,
Chcę kupić sobie nowy zestaw głośników do komputera. Przeznaczenie: gry, muzyka, filmy (z naciskiem na doznania w grach). Nie jestem jakimś audiofilem. Aktualnie posiadam Geniusy SP-HF360B (kupione za jakieś 70zł) i dla mnie grają ok ale mają jedną wadę - jak są włączone to strasznie buczą a ja akurat jestem bardzo uczulony na takie dźwięki o niskich tonach.

Zdecydowałem, że kupię teraz coś droższego i z lepszymi basami. Chcę kupić głośniki o najlepszym stosunku cena/jakość.

Głośniki muszą być dostępne w sklepie morele bo mam u nich kupon.

Zastanawiam się nad Edifier M1380 ale może ktoś poleci coś lepszego w tej cenie lub ewentualnie tańszego i lepszego.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Z pierdziawek o komputera jako tako grają Microlaby używane w fajnej cenie, nowe w niskim budżecie .

Oczywiście to nędza, ale w porównaniu z SP-HF360B to 8 cud świata i torba orzeszków w komplecie. Polecam raczej te używane.

W morele cena 411 zł.

Wolałbym raczej coś nowego, bo kupować głośniki po serwisie z obitym rogiem i to jeszcze w morele to tak nie bardzo. Kupie nowe to odeśle jak będzie coś nie tak. Kupuje u nich bo mam sporą zniżkę i chcę ją wykorzystać. Gdyby nie to to w ogóle bym nie kupował głośników.

Jak pisałem, nie mam dużych wymagań. Jeśli nie ma nic wartego uwagi z zestawów 2.1 to może 2.0 ??

A takie by Ci nie pasowały ?
Głośniki TRACER Hi-Cube BT RGB Flow

Moja opinia to : Jarosław z dnia 24 września.
Z powaźaniem : Jarek.

RGB odpada. Mam lampkę jak potrzebuję oświetlenia.

Znalazłem jeszcze w sklepie głośniki Creative GigaWorks T20 II oraz Logitech Z407. Budżet przekroczony, bo kosztują 330zł ale proszę o jakieś opinie na ich temat i które warto brać.

Różnica jest mniej więcej taka, jakby wybierać między nowym fiatem 126p a 4 letnim mercedesem klasy C z zarysowanymi drzwiami.

Z podanych wyżej głośników przyrządy Tracera to lepiej pominąć chwilą ciszy, a Logitechy Z407 jakoś będą grały i trochę lepiej od Genius SP-HF360B, będzie więcej niskich tonów.
Chociaż miedzy Microlabami to oczywiście przepaść. T20 to jest podobna „jakość” jak w tych, które posiadasz. One grają odrobinę czyściej, jest odrobinę lepiej ze średnimi i jeśli zależy ci na jakichś niskich, to raczej coś z bas-refleksem.

Znajomy ostatnio kupił. dają nieźle jak za tą kasę. No i BT , pilot, radio.

Po długim zastanowieniu postanowiłem kupić Edifier C2XD. Z rabatem wyszło za nie 130zł. Myślę, że to dobra cena i warto dopłacić tę kwotę.

Dzięki wszystkim za pomoc.

ale to nie ta cena, po co zawracasz dupę, że do 280

nie ma nic do 280 to biore droższe, jak wasabi radzi. Daj mi spokój.

Nie podpieraj się @wasabi1084 , będę Cię d©ęczył do końca życia :slight_smile:

Gigaworks T20.