Głosniki, które wybrać ? Pomóżcie

Chcem kupić nowe głośniki ale nie wiem które wybrać, zastanawiam sie nad trzema:

Creative Inspire™ T5900 5.1 retail

Logitech X-530

Modecom 5.1 - MC - AV2000

a może jakieś inne do 400 zł

Pomóżcie wybrać.

wybierz Creative Inspire™ T5900 5.1 retail

głośniki tej firmy są bardzo dobre

polecam :spoko:

oczywiście creative - klasa sama w sobie. Świetna jakośc wydobywanego dźwięku, świetny wygląd. Kup creative.

A co powiecie na te głośniki??

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=64886421

Chiałbym poznać wasze opinie na temat tych głośników…

Pozdro :smiley:

Moje osobiste zdanie wygląda tak: Wszystkie te satelitki to, przepraszam za wyrażenie, kocie bobki nie nie głośniki. Małe i ładne wcale a wcale nie znaczy dobre. Osobiście posiadam pięć lat temu kupione zwykłe dwa dwudrożne głośniki Trust Soundwave 80. Kolega kupił jakiś bajerancki zestaw Creative. Dzwięk jaki z nich wychodzi nie ma porównania z moim starociem. Niskie tony to pierdzenie nie dzwięk, wyskokie kaleczą uszy, nie ma choćby autonomicznego sterowania tonami wysokimi i niskimi. U siebie mogę słuchać bez przeszkód rockowego i metalowego radia nie krzywiąc się przy tym jakbym jadł limonke. Jeśli kiedykolwiek bym je wymieniał to wyłącznie na 2+1, z kolumienkami takimi jak

TE. (To tylko przykład, nie tej firmy i nie taki model.)

WITAM- …te głosniki z aukcji są naprawde niezłe , ale dopiero po Creative :smiley:

Pustelnik ja mam głosnik Creativa z bardzo małymi satelitami ,a dźwięk wydają niebotyczny [dosłownie]

podbicie basów jest po prostu rewelacyjne

pozory często mylą :wink:

no dla mnie podbicie basów nie jest kryterium oceniania głośników czy kolomn… :-D. Wybacz, ale ja niestety mam tą wadę, że słysze te maleńkie trzaski i te wyskokie tony (nawet te “niższe” u nietoperzy :-x )co bardzo psuje mi przyjemność płynącą z słuchania muzyki.

Mam je i dźwięk wydobywający się z nich jest poprostu rewelacyjny.Jeszcze powiedz jaką masz karte muzyczną.

Bracik ma takie są po prostu świetne

Ja mam takie dźwięk w porównaniu do Logitech X-530 znacznie gorszy :frowning: zwłaszcza wysokie tony

Logitech mają podobno lepszy bas (a o bas mi chodzi bardzo :slight_smile: ). Karte muzyczną to narazie mam zwykła zintegrowaną ale chcem kupić Creative Sound Blaster Live 24bit PCI retail

PS: Nie piszcie prosze o muzyce metalowej ja poprostu jej nie trawie, głośniki będą chodzić w klimatach house, trance, bass test :stuck_out_tongue: itp.

PS2: Ten pilot w creativ’ach to on wychodzi od subwoofera czy od centralnego ?

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15004

od subwoofera jednak kabel nie jest za długi(szkoda że to nie pilot bezprzewodowy)

Również uważam że to dobry zestaw, sam niestety go nie posiadam, ale mój dobry kumpelma takie cacko i chodzi ładnie, przynajmniej mi wystarczy a ja mam duże wymagania :wink: tylko tak jak było wspomniane wyżej na mniejszej powierzchni jest lepszy efekt

Z doświadczenia wiem, że Creative robi dobre głośniki (sam posiadam, ale nie ten model) jeżeli je kupisz napewno się nie zawiedziesz :wink: