Głośniki Logitech Z-313 a Creative Inspire A320

Witam. Które głośniki będą lepsze (jak w tytule) http://allegro.pl/promocja-logitech-z-3 … 52931.html (Logitech) a http://allegro.pl/creative-inspire-a320 … 80269.html (Creative). Z parametrów lepsze wydają się zdecydowanie Logitech, ale zastanawia mnie parametr pasma przenoszenia, który w Creative wydaje się lepszy. Za co ten parametr odpowiada i który zestaw lepiej wybrać?

Osobiście wybrał bym Logitecha,ale patrząc z autopsji creativy mają lepsze brzmienie basu

Według mnie warto dozbierać do Modecom mc-2110. Te glośniki powinny Cię zadowolić. Mają rewelacyjne pasmo przenoszenia jak i dość dobry subwoofer.

Fajne te Modecom, ale zdecydowanie wykraczają poza mój budżet:). Zależy mi na przyzwoitym basie i czystym dźwięku:) Raczej wolałbym wybrać coś z tych dwóch podanych przeze mnie propozycji:)

A moze coś takiego?:

http://allegro.pl/genius-sp-v2-1-1250-g … 81199.html

Osobiście posiadam geniusy co prawda 5.1 ale jestem z nich bardzo zadowolony

No fajne te Genius`y, ale pierwszy raz słyszę o tej firmie i nieco się obawiam. Jednak Logitech ma chyba większą renomę. Co myślisz?

Widzę że trzymasz się twardo stereotypów, tylko logitech albo creative bo znany bo kumple mają i chwalą… Nieraz lepiej rozejrzeć sie za czymś innym i przekonać sie ze są lepsze rzeczy. Poczytaj tylko recenzje głośników Genius,biją o głowę znane marki…a po za tym Genius to już rozpoznawalna marka trochę mnei zadziwiłeś tym ze nie słyszałeś. Ja osobiście polecam tą markę,a co wybierzesz to już tylko twoja sprawa :wink:

No właśnie czytałem i te głośniki mają same pozytywne opinie:) No muszę przyznać, ze jakoś specjalnie zorientowany w nowych markach nie jestem a Logotecha i Creative rozpoznaje:) Wydaje mi się jedna po tym co czytałem te Geniusy okażą się lepszym rozwiązaniem:D Dzięki:) Masz jeszcze jakieś ciekawe propozycje w podobnej cenie?

Dodane 28.08.2011 (N) 0:59

Kupiłem te Geniusy po przeczytaniu 99% pozytywnych opinii na ich temat:) Jak dojadą to zrobię ich mini recenzję:) dzięki jeszcze raz za radę:) Na pewno na te Geniusy bym uwagi wcześniej nie zwrócił:)

Właśnie rozglądałem się za tymi Modecomami i znalazłem tylko jedną aukcję na allegro, więc jeśli można spytać jest coś podobnego do tych Modecomów w podobnej cenie, czy już kupić te Geniusy?

Według mnie te Modecom nie są warte tej ceny,nie są ergonomiczne,sterowanie na subwooferze nie jest dobrym rozwiązaniem a do tego są drogie.

Więc zostają Geniusy?

(Modecomy miały 1 aukcje na której zostało kilka sztuk, pewnie zaraz ktoś wykupi resztę więc odpadają).

Ja znalazłem więcej aukcji

http://allegro.pl/listing.php/search?st … lla-search

Hmm mimo wszystko cena wydaje się mi zbyt wygórowana, a różnica pomiędzy tymi Modecomami a Geniusami?

Wybrał bym Geniusy, po pierwsze dobra cena a po drugie bardzo dobra jakość…