Głośniki Logitech Z623 - problemy z zasilaniem

Witam, kiedyś zakładałem podobny wątek, ale w zasadzie nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi, teraz może bardziej jasno rozpiszę się na temat.

Otóż mam głośniki Logitech Z623 - http://www.logitech.com/pl-pl/product/s … 23?crid=47, w sierpniu mijają 2 lata odkąd je zakupiłem. Kupiłem je na allegro, nówki, za dość dobre pieniądze, tyle że sprowadzane, z Uk ( bo wtyczka taka). W sumie to gwarancja powinna być, bo mam dowód zakupu:

img0481.JPG

Problem jest taki że nie wiadomo czy w PL uznają gwarancję za sprzęt zagraniczny …

Ale do rzeczy, wszystko pokazuję filmik poniższy, tutaj celowo poruszałem przyciskiem zasilania by pokazać co się dzieje, najczęściej przy włączaniu ich(głośników) albo nawet słuchania muzyki tak się dzieję, takie jakby zaniki zasilania, nie wiem jak to określić.

Druga rzecz, czy to normalne że przy większym bassie, te głośniki tak “furczą”, co pokazuje filmik poniższy ; Czy to też jakaś usterka :stuck_out_tongue: Trochę to denerwuję bo to słychać, nawet z odległości :stuck_out_tongue: