Głosniki nie działaj w windows 7

Witam mam taki problem dzis chciałem do głośników podłączyć słuchawki ok wkładam widzę ze nie pasuje to je odkładam gdy chce posłuchać muzyki bez słuchawek to głośniki nie grają czemu?? mogłem cos zepsuć przy głosnikach??? :frowning: Głośniki firmy Logitech

Do jakich głośników podłączyć słuchawki ?? Może chciałeś podłączyć słuchawki do gniazd audio przy komputerze ? Można wyjaśnić trochę lepiej ?

Zazwyczaj problemem może być niezainstalowany sterownik, albo źle podłączone głośniki, bądź słuchawki, mogłeś też zepsuć wejście audio. Albo masz uszkodzone głośniki i słuchawki. Posprawdzaj dobrze czy urządzenia działają Ci na innym komputerze, bądź na jakimś odtwarzaczu DVD, albo audio.

Być może zrobiłeś zwarcie w zasilaczu głośników,sprawdż,czy świecą kontrolki na głośnikach…i na zasilaczu.Ewentualna wymiana bezpiecznika o ile zasliacz ma bezpiecznik.

Witam sterownik to na pewno nie bo wcześniej dzałaly głośniki… Niestety nie mam innego komputera niz jeden sprawdzałem głośniki czyli testowałem to tak jeden gra drugi prawie nic nie słychać następne dwa owogóle nic …

Dodane 19.04.2012 (Cz) 12:49

Kontrolki świeca bezpiecznik jest dobry.

Dodane 19.04.2012 (Cz) 12:51

Aha jeszcze jedno jak podłaczyłem inne głosniki to one terz nie działały to morze wina wejscia… Kiedyś tak miałem ze nie wiem jak cos sie właczyło na komputerze i głośniki nie działały jak zrobiłem to działały :frowning:

Jeśli masz połączenie szeregowe, to może być problem, jak jeden głośnik Ci nie działa, to pozostałe również, możesz mieć uszkodzony głośnik, albo po prostu Ci gdzieś nie łączy, może być kabelek urwany przy głośniku. Warto sprawdzić. Wejście też może być upalone, uszkodzone, może nie łączyć. Warto to również sprawdzić