Głośniki piszczą..co robić?

Siemka mam taki w luj duży problem…

Posiadam głośniki Logitech x-540 (5.1) i słuchawki Media tech purus mt3564 wszystko było git aż do dwóch dni w tył…grałem sobie w cs rozmawiałem z kumplem na skype…dobra kończe muszę jedną sprawe zalatwic…ok schodze z kompa…i mama chiala sobie puścic muzyke…az tu nagle słychac PISK…takie PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII…robiłem wszystko…odlaczalem subufer…sluchawki…mikro nic  ?? ?? a normalnie głosniki podłaczone do telefonu działaja…wiecie co moze byc grane?? Format trzeba zrobic czy coś  ??

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

przede wszystkim przeinstaluj sterowniki karty dźwiękowej

Nic

 

Prawdopodobnie uszkodzona jest karta dźwiękowa, nie możesz pożyczyć od kogoś karty na USB? Może w sklepie komputerowym się zgodzą, jak zostawisz równowartość ceny… Swoją drogą to niedroga rzecz, do 20 złotych.