Głośniki stereo i subwoofer

Witam

Posiadam głośniki stereo i subwoofer, a mianowicie wyglądają tak http://www.logitech.com/pl-pl/speakers-audio/home-pc-speakers/devices/4251

Mam Windowsa XP. Podłączyłem, ustawiłem, że to głośniki stereo i subwoofer i ok. Tylko, że głośniki grają strasznie cicho. To raczej nie wada fabryczna tylko, że dla mnie za cicho. Można by je trochę wzmocnić? Próbowałem już przez kompa, ale nic się nie zmieniło, a pilot do głośników działa tylko na subwoofer. Liczę na was. Dzięki :slight_smile:

Witaj

Moja siostra ma takie same głośniki. Niestety, głośniki które posiadasz są bardzo słabe. Ich całkowita moc RMS to tylko zaledwie 7 watów. Jedyne wyjście to zmiana głośników.

Pozdrawiam.

Switchs , Proszę o konkretne zatytułowanie wątku, oraz dostosowanie posta do wymogów zawartych w temacie:

viewtopic.php?f=16&t=394978

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.

Może wymiana sterowników by cokolwiek dała?

Jak cicho gra? ,jeśli bardzo bardzo cicho że wręcz trzeba ucho przykładać by coś usłyszeć ,to jest taka możliwość ze spaliłeś wejście liniowe na karcie dźwiękowej,po prostu głośniki podłącz do jakiegoś innego komputera,telewizora,MP3 albo cuś.