Glosniki T6100 WIELKI PROBLEM Z GLOSNIKAMI ;/ CO TO MOZE BYĆ


(Alieenx) #1

siema mam glosniki T6100 5.1

i po 3 godzinach głośność sie SAMA ścisza i podgłasza co 4 minuty wie ktos co to moze byc ? BARDZO MI NA TYM ZALEŻY KAŻDA POMOC BĘDĘ DARZYŁ WIELKIM RESPEKTEM proszę pomóżcie

dodam ze potencjometrem nie ruszam 4 godziny a tylko steruje w komputerze głośnością cały czas a gdy sie ścisza nie ruszam i tego

nawet nie zmieniałem ani w komputerze ani w głośnikach przez 4 godziny i samo sie ścisza


(Sappi) #2

a gdy kręcisz potencjometrem, nie słyszysz tzw “charczenia”?


(Nandos) #3

mam te same głośniki , niestety piloty do tego sprzętu są fatalne ! , potencjometry szybko ulegają zużyciu ! ja już mam drugi pilot … poprzedni zachowywał się dokładnie tak samo jak opisujesz ( samo-ściszanie itp ) , problemem była wtyczka wystająca z pilota ( taka gruba ) jakieś kabelki się pozrywały i pomagało jedynie zginanie tego kabla ;/ … oddałem go do elektronika i jakoś ogarnął problem !


(Agatonster) #4

Asasynx ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Deliverius) #5

Po.

  1. T6100 nie posiadają pilota

  2. Miałem ten sam problem (podejrzewałem potencjometr), ale zmieniłem kartę dźwiękową i problem znikł.

  3. Sprawdź głośniki u kogoś innego, jeśli problem dalej występuje oddaj prawy przedni głośnik (ten z potencjometrem do naprawy).


(igrek) #6

Potencjometr do wymiany, to samo było u mnie, na początku minimalnie się przyciszało, a potem się nasiliło, i rozgłaśniało się na maksa. Widzę że to częsta przypadłość.