Głośniki Technika 2.0 Zepsute

Witam!

Posiadam głośniki firmy Technika, zestaw 2.0. Prawy głośnik działa dobrze, natomiast lewy( główny ) działa lecz baardzo cicho, słychać go tylko wtedy jak odłącze ten działający i potencjometr ustawie na max. bo gra bardzo słabo, trochę buczy. Oglądałem styki i raczej nic nie jest poluzowane. Moje pytanie, co może być zepsute, jak mogę to naprawić, jeśli istnieje taka możliwość?

Dziękuje za odpowiedzi.

Uszkodzony kabel lub wtyczka do podłączenia do komputera, uszkodzone gniazdo w karcie dźwiękowej, potencjometr głośności. Wszystko jest do naprawy.

Sprawdź, czy na słuchawkach jest tak samo.

Może to głupie, ale sprawdź, czy nie masz ustawionego balansu kanału na prawy.

Jak głośniki masz na gwarancji to skorzystaj z niej.

Bardzo możliwe że głośniki Ci padają, firma Technika nie jest zbyt dobrą firmą, oni biorą/robią towar nisko jakościowy w Chinach. Ale mniejsza o to.

Spróbuj podłączyć je do MP3/Telewizora/Radia do wszystkiego co ma wejście mini jack.

Wtyczki dobre, potencjometr też bo jednak prawy dobrze gra… Myśle że masz racje z tym że głośnik pada, bo głośniki były w cenie 40zł a pogramy już 1.5roku. Szykuje się wymiana. Dziękuje za odpowiedzi

kamil1920 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978