GLOSNIKI TEVION 5.1 dzialaj tylk 2+ subufer POMOCY

witam

Mam taki problem z głośnikami firmy Tevion 5.1 zakupiłem niedawno te o to głośnik lecz graj mi tylko 2 głośnik i subufer nie wiem co może być tego przyczyna…

i tez nie jestem do końca pewien czy dobrze je pod piałem…:confused: możecie jakoś pomóc? Jeżeli chodzi o kartę dźwiękową mam zintegrowana a jak wejdę w menadżer urządzeń to coś pisze C-Media AC97 Audio Device

Wejdź w:

Start -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Odtwarzanie dźwięku” sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa (C-Media). Jeżeli nie, to wybierz ją -> Zastosuj, Ok.

Teraz wejdź w:

zakładka “Głośność” -> w pozycji “Ustawienia głośników” kliknij na przycisk “Zaawansowane” -> z rozwijanej listy wybierz “Głośniki systemu Surround Sound 5.1” -> Zastosuj, OK.

Jeżeli masz jakiś film DVD, to ustaw w ustawieniach filmu dźwięk Surround 5.1 i sprawdź, czy głośniki działają.

Uruchom jakąś grę, która obsługuje dźwięk przestrzenny. W ustawieniach dźwięku gry ustaw dźwięk 5.1 (6 głośników).

To może być problem(moje Creativy T6100 też tak działały)…

wiec tak:

w opcja to co pisal seba86mu to ma ta wszystko ustawione poprawnie z tego co patrzylem., tylko jedno pytanie w czym otworzyc film allplayer moze byc czy cos innego…