Głośniki w cenie do 300zł - pytanie

Zaoferowałem się znajomej, że kupie jej jakieś porządne głośniki za cenę do 3 zł. do komputera. Z tego co mi wiadomo, to posiada ona zintegrowaną kartę dzwiękową, a do tej pory miała jakieś zwykle głośniki od monitora. Patrzyłem w sklepie internetowym i znalazłem 2 oferty głośników w cenie ok. 250 zł. Oba zestawy to 5.1(creative i logitech). teraz pytanie - który z nich wybrać, czy może lepiej zakupić zestaw 2.1.(jeśli tak to co Polecacie?? Głośniki będą prawdopodobnie służyły do słuchania muzyki i być może do oglądania jakiś filmików.

Proponuje glosniki Creative T6060. Ewentualnie moga jeszcze byc Logitech X-530. Cena jest bardzo zblizona i jakos rowniez.

Na karte zintegrowaną 5.1 to poroniony pomysł - zdecydowanie odpada.

Albo 5.1 + audigy lub

Z-3 ==> niech znajoma śmiało inwestuje.

Do muzy (filmy też) będą idealne nawet na zintegrowanej.

No właśnie pomiędzy tymi zestawami też bym wybierał. Problem tylko w tym, który zestaw jest lepszy? Głośniki logitecha na obrazkach wyglądają na bardziej plastikowe niż te creativea, co może chyba wpływać na jkość dźwięku? :roll:

Złączono Posta : 21.10.2006 (Sob) 22:38

aju

A czy gdyby kupiła lepszą kartę dźwiękową, to czy wtedy opłaci się jej zainwestować w ten model 5.1? A czy ten zestaw, który podała(e)ś jest dobry (tzn. czy głośniki nie wydają zbyt plastikowych dźwięków - bo nie chciałbym kupić jej jakiegos gniota :oops: )

Mam głośniki Logitech Z-4 i musze powiedziec że sprawują się świetnie zarówno przy oglądaniu filmów, jak i słuchaniu muzyki (nie wspominam już o wyglądzie, który jest cudowny <3 ). Jest to zestaw 2.1, a jego cena to 300-350 zł (ja swoje kupiłem w sklepie za 299, ale było to na początku czerwca - wtedy były tańsze). Zdecydowanie polecam :slight_smile:

A czy są one dużo lepsze od takich http://www.easytouch.pl/product12426.PL.html , bo te znalazłem już za 120 zł., a też są 2.1? Czy różnica będzie duża jeśli bym zakupił właśnie ten model, a do tego dobrą kartę dźwiękową?

Tego nie ma jaka nawet porównywać ;]

Z-3 gryzą te głosniki na śniadanie.