Głośniki w drewnianej obudowie


(PpIiNnGgWwIiNn) #1

Witam ! Chcialbym was się zapytać o jakies fajne glosniki typu 2.0 lub 2.1 do kumputera . Ostatni takie glosniki widzialem w pewnym czasopismie komputerowym. Byly w drewnianej obudowie. Otoz prosilbym kogos o podanie jakiegos dobrego modelu i producenta. Z góry dziękuje !


(Kristof17) #2

Logitech X-230 Co prawda nie są w drewnianej obudowie ale fenomenalny dźwięk. Jeśli stać cie to jeszcze polecam Logitech Z-4i jeszcze lepsze ale droższe.


(neo10) #3

W drewnianej obudowie ważne aby był subwoofer satelity nie koniecznie ;]

Napisz ile masz do wydania i jakiej mocy potrzebujesz ;]


(Adalbert) #4

Dobrymi głośnikami w drewnie są Genius Sp-Hf2000X, tylko czy Cię na nie stać?


(PpIiNnGgWwIiNn) #5

Dzienkuje za wszystkie opowiedzi. Chodzilo mi wlasnie o te Geniusy. Polecacie je ? Nie chce zakladac nowego tematu ale planuje kupic tez karte muzyczna creative sound blaster x-fi xtreme gamer. Co o niej sadzicie ? Nie chce przekraczac kwoty jaka jest potrzebna na te 2 komponenty.


(Mariosti*) #6

Czyli około 500zł na głośniki + kartę muzyczną?

Jeśli o dźwięk chodzi to wg. mnie lepszym wyborem od x-fi będzie asus xonar dx/xd (ok. 250zł, bardzo wysokiej jakości dac'i)

2000x... 3000a dość podobne w podobnej cenie. Ewentualnie można by się zastanowić nad takimi vigoolami http://allegro.pl/item817607623_glosnik ... _basy.html

Przy czym to też zależy od wielkości pomieszczenia w jakim mają grać... już geniusy potrafią zrobić spore ciśnienie akustyczne i to czysto (sam korzystam z 3000a), a te vigoole chcą być chyba bardziej konkurencją dla solo 6c/7c :slight_smile: