Głośniki w systemie 5.1 do max. 550zł

authentic_man , Nie napisałeś jeszcze do czego będą służyć te głośniki?

Ale w temacie od początku jest mowa o logach g51.

Do wszystkiego: gry, filmy, tv i oczywiście muzyka :slight_smile:

authentic_man bież geniusa 5005 na pewno nie pożałujesz.

a tak ogólnie ktoś z was ma te geniusy w domu, mówicie że sie do muzyki nie nadają, wy sie nie nadajecie, za tom cenę i do kompa to są cudowne, nic lepszego nie trzeba.

W dniu 25.06.2008 , o godzinie 10:22 został dopisany post przez rafal_odb

authentic_man to jest twój wybór które weźmiesz :wink:

Bierz te co poleca rafal_odb.

No chyba , że chcesz w systemie 2.1 to wtedy LOGITECH Z-2300

  1. Poszukaj słownik, bo aż się twoje teksty ciężko czyta

  2. W tej cenie najlepszym wyjściem jest g51 za 450zł

  3. Podaj jakiś argument według którego uważasz że te Genius’y są lepsze od tych Logitech’ow

Co czyli znowu uważasz że to są najlepsze głośniki na rynku?

Nie ma żadnych innych, lepszych?

miałem kiedyś Creative G500 i dawały ostro czadu :slight_smile: Myśle ze do 550zl spokojnie je kupisz :slight_smile:

Gdzie znalazłeś za taką cenę te głośniczki? Bo na allegro jak patrzyłem najtaniej były za 518zł

g51 geniusy lepiej graja od tych plastików g51 bo te plastiki słyszałem jak grają porażka totalna =D> =D> te sub tych plastikach to za małe żeby co kol wiek zrobiły. a poza tym wchodzą nowe gienki :smiley: :smiley: 6000 http://www.allegro.pl/item389053826_now … eater.html kuźwa skończmy ten temat :smiley: koleś chce sobie kupić głośniki każdy wypowiedz się przyda, i nie mowie ze są najlepsze na świecie tylko lepiej lepsze są od tych plastików

W dniu 25.06.2008 , o godzinie 18:07 został dopisany post przez rafal_odb

gienki można praktycznie do wszystkiego podłączyć :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Niestety ale nie tylko gienki można praktycznie do wszystkiego podłączyć, bo każde głośniki można podpiąć pod wszystko, niestety ten argument nie przemawia za gienkami, radze dać lepsze argumenty.

Drewniana obudowa to nie wszystko, ważna jest też sama budowa głośnika.

a logów i creat do niczego nie podłaczysz ? :lol:

Wiesz, jakoś ci nie wierze…

Bo sub nie ma tylko ‘wymiatac’ jak ciagle powtarzasz.

“co kol wiek” :hahaha:

Tak będzie najlepiej.

Widze że innego argumentu nie masz,

bo ciagle gadasz że to plastiki a ‘wymiatacze’ geniusy to drewno…

:?

W sumie już podjąłem wybór. G51 będą jak dla mnie najlepszym wyborem, Logitech - głośniki z tej firmy będą także mi pasować do sprzętu komputerowego :slight_smile:

gienki ma ją lepszy dźwięk :wink:

jesteś po prostu żenujący :expressionless:

daj sobie już spokój, piszesz jakieś posty nie podając żadnych argumentów, i do tego

mam=polecam bo najlepsze

no i twoja ortografia/gramatyka jest po prostu porażająca :expressionless:

Mój Athlon XP chłodzony drewnem też jest lepszy od E8400 z TR Ultra-120 eXtreme ;

Wiem, że użytkownicy urażają twoje uczucia do gienków, które posiadasz polecając coś innego ale jeżeli przykładowo bym chciał drewno to bym się rozglądał za czymś z Tonsila, Denon’a, Onkyo itp. Zresztą u mnie np. nie ma miejsca na gienki więc wybór byłby dla mnie oczywisty, Logitech.

Niestety ale moc to nie wszystko kolego :roll:

Słabe masz argumenty :?

moje zdanie jest takie za tom cenę co kosztują gienki i do kompa to są bardzo dobre :wink: muzyka techno itp, filmy, gry, nic lepszego nie trzeba

rafal_odb , Wyzwiska Kosz. Mam nadzieje ze kolega ochłonie po ostrzeżeniach i już będzie spokojny.

“nic lepszego nie trzeba” <— a jak bym chciał coś lepszego do kompa od gienków ???

rafal_odb to co byś polecił ???