Glosniki z kina domoweg do komputera

mam takie wejscie przy glosnikach od kina domowego i chce je podlaczyc do kompa 123203444758.JPG a takie w kompie 12320348759.JPG jak moge to podlaczyc,system glosnikow 5.1 :?: :?:

Witam. lokuchg kupuijesz 3 pary takich przewoduw i cieszysz się dziekiem 5.1 http://www.allegro.pl/item523831079_kab … c_wie.html

ale w kompie mam tylko jedno wejscie na ten czincz na a potrzebuje 3

lokuchg w kompie podłącz do mini jack!

ok dzieki

Z tego co widzę w komputerze masz kartę dzwiękową wmontowaną i jest to karta stereo także nie podłączysz do niej tych głośników aby miec dzwięk 5.1 z kompa :frowning: musisz kupić minimum jakiegoś sound blastera live albo audigy ;]

Do tej wmontowanej jedyne co możesz zrobić to kupić jeden kabel taki jak był proponowany wyżej i podłączyć w te miejsca zaznaczone jako 2.1 w kinie…

na tej dźwiękówce może mieć właśnie max 5.1 więc się pomyliłeś :stuck_out_tongue:

Moze mieć 5.1 i sprawę by rozwiązały 3 kable Mini jack - chinch i 2 rozgałęźniki mini jack.

Może i faktycznie ;] słaba fotka lub moje oczy ;]

W takim razie wystarczą 3 kable jack- 2xcinch

tylko szukaj takich z jak najmniejszymi wtyczkami od strony jacka bo inaczej jeden nie wejdzie obok drugiego.

Najlepiej bierz te proponowane wyżej: http://www.allegro.pl/item523831079_kab … c_wie.html jak zdejmiesz tą metalową nakładkę zostanie ci ładna cienka plastikowa wtyczka ;]

Tylko nie wiem dokładnie jeszcze po co te dwa rozgałężniki proponowane wyżej?? może o czymś zapomniałem?

Na płycie ma tylko jedno wyjście audio(przecież nie może tych jacków włożyć do wejścia mikrofonowego i tego niebieskiego) Jak kupi 3 kable to będzie miał 6 chinchów które podłaczy do kina domowego, oraz 3 mini jack’i które musi podłaczyć do kompa gdzie ma tylko jedno wyjście - łącząc te rozgałęźniki otrzyma 3 wyjścia mini jack ( to koszt 3 zł, jeden rozgałęźnik wsadza się do płyty głównej w zielone wyjście, i drugi rozgałęźnik wsadzasz w pierwszy rozgałęźnik i masz 3 wyjścia audio, ja takim sposobem mam połaczone 2 pary głosników i słuchawki - żadnego przekładania kabli, wszystko działa jak należy)

Właśnie, że może. W wielu płytach głównych złącza audio były uniwersalne (np. w Gigabyte GA-7N400SL). Mic_In oraz Line_In mogą robić za bass/center i Surround left_right. Lokuchg napisz jaka płyta główna.