Głośniki za 200 zł


(greghostor) #1

Jakie polecacie głośniki do karty Creative Titanium za około 200 zł ? :slight_smile:


(Daniel_1982) #2

np. takie:

http://allegro.pl/nowe-glosniki-genius- … 77536.html


(pstrowsky) #3

GENIUS 2.0 SP-HF 1800A z posta powyżej, zdecydowanie odradzam ponieważ nie oferują nic ciekawego oprócz oczywiście wyglądu. Bardzo słabe do muzyki grają plastikowo i nieciekawie. Są ładne i duże co jest niewątpliwą ale jedyną zaletą.


(Daniel_1982) #4

Skąd taka opinia? tak się składa że ja je posiadam i mogę inaczej powiedzieć. Jednak mogę przyjąć Twoją wersję i czekam co sam zaproponujesz.


(pstrowsky) #5

Miałem te głośniki i bardzo szybko się ich pozbyłem głównym mankamentem była znikoma ilość niskich tonów, suche, plastikowe, nieprzyjemne brzmienie i popierdywanie przy ostrzejszych gatunkach muzycznych, za nic w świecie nie dało się tego wysterować, w zasadzie czym głośniej je ustawiłem tym grały gorzej. Niektórzy są mniej wybredni lub po prostu tego nie słyszą za cenę 200zł :slight_smile: Zestaw byłby ok gdyby zawierał subwoofer. Pisałem o tym wcześniej tu jest mój poprzedni post: glosniki-200pln-t481138.html#p3033026 Po czasie muszę jednak stwierdzić, że ten Logitech X-230, o którym była mowa w moim poprzednim poście też nie do końca jest dobrym wyborem, bas jest ok, choć nieco rozmyty i dudniący(z umiarem) ale słabiutkie satelity w tym Logitechu to zgroza wołająca o pomstę do nieba. Przymierzam się do ModeCom MC-MHF60 lub Microlab FC-330 ale jeszcze ich nie miałem więc polecam samodzielne testy.


(djosdanielos) #6

http://www.ceneo.pl/573820#tab=reviews_scroll wyglądają kiczowato no i to manta jednak potrafią mile zaskoczyć miałem już http://www.ceneo.pl/940321#tab=reviews_scroll i jakieś Creativ za 300zł skusiłem się dobrymi opiniami na portalach internetowych i się zawiodłem.

kiedyś w Media Markt usłyszałem te manty i byłem zdumiony co tak daje , tym bardziej że, jakoś niespecjalnie lubię tą firmę to był strzał w 10 :smiley: gdybym nie usłyszał ich to nikt by mnie do kupna nie przekonał :smiley: dałem 140zł wtedy i nie żałuję jak gdzieś znajdziesz dostępne to polecam