Główna strona Spotify padła?

macOS i Microsoft Edge natywne M1 oraz wyłączone blokery, a strona główna Czarna:

Na W 21H1 spotify ma się dobrze.

Pokaz zrzut jak możesz.

Na edge też jest, tylko załóż konto, zaloguj się i tam takie.

Mi chodzi o stronę Główną Spotify, a nie Web Player.

U mnie jest OK :slight_smile:

Spotify Premium - Spotify (PL)

Klikam w logo spotify na tej stronie i przenosi do Web Playera, a nie na główną o co kaman? Co ten MS Edge wyczynia?

Sprawdź jeszcze po otwarciu konsoli developera:

Command + Shift + I

Potem

Command + Shft + M

i maskuj się jako iPhone/iPad, Pixel lub Galaxy, jak wtedy ruszy to może nie pasi ciąg user-agentu opisujący, że to niby Chromium ale jednak Edge.

Command + Shift + N uruchomił InPrivate i główna spotify się włączyła, ale po wyszukaniu w Bing, a nie Google. Niestety zawiesiło totalnie MS Edge.

Bez InPrivate w MS Bing wpisuje Spotify klikam i też od razu na Web player przenosi, ale czarno tylko.

Czyli to wina MS Edge na macOS?

A bo na pewno zwalać winę na MS Edge na macOS?
Gdy masz jakiś egzotyczny serwer dns, albo restrykcyjny od comodo albo cisco, albo jakiś błąd proxy, to masz co widzisz.
U mnie na zielono dns:
Snap447

Z jakiegoś powodu Cię nie wpuszcza, a nie liczyłbym, że wszystkie mace winne, a w nich edge.
Zresetuj router, wypłucz dns, ustaw jak mają inni i podziwiaj niebo :smiley:

DNS mam na sztywno ustawiony od INEA bo to mój dostawca internetu, jak zresetuje router to robi DNS Relay czyli DNS jest jak IP/Brama routera.

Ustawione DNSy na LAN routera to:

77.65.77.84
77.65.77.86

Możliwe, że to INEA coś kombinuje na DNS-ach? Proxy mam wyłączone wszędzie. Dzieje sie to tylko z Spotify.

Ustawione na routerze DNS Google i dalej to samo. Wpisuje w Google Spotify, wyskakuje na górze Reklama, a na dole odnośnik do strony Spotify. Nie zależnie od przeglądarki wskakuje Spotify web player. Na MS Edge nie ładuje go wiec czarna strona, na Safari wczytało web player.

Proxy w routerze i macOS wyłączone. Wiec wina DNS odpada, proxy tez, wiec nie wiem co i kto przezuca dalej.

Wszystkie inne strony działają bez problemu. Jak w Google wybiore Premium to bez problemu ładuje www.spotify.com/pl/premium

Jak dla mnie to Spotify coś przezuca z automatu do Web Playera ommego wytłumaczenia nie widzę.

Zrzut Safari

Nawet w firefoxie, to przerzuca do playera, gdy kliknę w spotify na googlach. Dopiero pobierz dla windows, albo pobierz na maca, to już z opcji strony głównej spotify. Czyli mam w edge.

Śmiechłem, gdy kliknąłem w Mypal w spotify:

Czy wy w ogóle czytacie co ja pisze?? Mam wrażenie, że nie i dlatego nie potraficie pomóc.

Widzicie na zrzucach jaką stronę wczytuje i napisze wielkimi literami GDY KLIKAM NA SPOTIFY W GOOGLE LUB WPISZE ADRES W DOWOLNĄ PRZEGLĄDARKĘ

Widzicie na zrzutach adres jaki mi wyskakuje z Edge i Safari. Pisze, ze zarówno na DNS Google jak INEA. Więc co tak robi TYLKO z główną Spotify?

To samoz. wyszukiwarki MS Bing czy tej Duck Duck Go przerzuca na open.spotify.com, a nie spotify.com

Pewnie to sprawa aplikacji otwartej stale dodającej „open” do linka spotify.

Czytam to po przetłumaczeniu przez tłumacza w Edge i nie widzę rozwiązania, a z anglika jestem kiepski. Może mi napisać rozwiązanie czy mam ci za to w jakis sposób zapłacić skoro sam nie chcesz??

Ja tłumaczę też jak potrafi program i być może sens rozwiązania problemu jest w tym cytacie

Ustawienia zaawansowane używane do posiadania linków otwartych w aplikacji Desktop. Ale ta opcja niedawno zniknęła. Wydaje się, że bardzo oczywista i przydatna funkcja i po prostu dziwnie, aby nagle usunąć tę funkcjonalność.

Po prostu trzeba znaleźć taką opcję w aplikacji i to wyłączyć, bo wszędzie dokłada obłędne „open” i do linków spotify. Znaczy, coś tam musisz mieć - aplikację w macu, czy w ustawieniach spotify.

Ja w życiu nie korzystałem z takich wynalazków i dziwi mnie, że nie meldują się w tym temacie ci, co korzystają z spotify.

Dlaczego masz mnie karać zapłatą, obrazić, zmobilizować do czegoś?

Sam sobie odpowiedz na to pytanie tutaj :slight_smile:

Problem w tym, że nie mam Spotify, tzn. miałem chwile z tydzień temu, ale odinstalowałem CleanMyMac i w Finderze wpisałem Spotify i wszystko co znalazł na dysku usunąłem. Więc nie wiem w jakiej aplikacji mam to szukać dalej :slight_smile: Tym bardziej, że robi to w każdej przeglądarce, wiec siedzi to gdzieś w macOS.