GLS -Kiedy może dotrzeć paczka nadana w sobotę?

witam gość do mnie w sobotę wysłał paczkę, czy powinna dojść dzisiaj czy może jutro??

mi chodzi o gls, ale to była paczka 30 KG za 24zł (przynajmniej za tyle zapłaciłem)

http://www.gls-poland.com/pl/home/index.html

Paczki dochodzą przeważnie w 1 dzień roboczy. W sobote była wysłana więc w poniedziałek powinna przyjść. W niedziele mają wolne. Przesyłki wysłane przez GLS przeważnie przychodzą do mnie koło godziny 18.

dzięki za odpowiedzi, może dojść jutro bo to z daleka (zachodnia granica).

Zapomniałem dopisać. Raz kuriet GLS miał mi przynieść drukarkę. “Położył” paczkę z taką siłą na betonie, że prawie ją uszkodził. Wszystko działa, ale podniósł mi ciśnienie.

lepiej uważać na tą firmę np. ja ostatnio zamówiłem z allegro dysk twardy o poj. 500GB i czekałem na niego ponad 2 tygodnie już chciałem składać reklamacje w firmie u której zamówiłem ten dysk ale na szczęście obyło się bez nieporozumień i paczka dotarła w całości…

mnie niestety rowniez uszkodzili" zamówiłem proszki do prania od normalnego uczciwego ziomka, kurierzy otworzyli paczke usypali sobie i zamiast 8 kg w paczce było 6 kg w paczce i chcieli 270 zł za dowóz a był opłacony NIE POLECAM! !!

Po kolei

Dino1992 Ty jestes chlopie chory w sobote czy w niedziele myslisz ze my wozac paczki takim nieudacznikom jak ty co nie wychodza z domu. taaak dojedzie paczka w niedziele kolo poludnia

dzikimuflon zgadzam sie z TOba Pozdrawiam

Franki nie dziw sie ze czekales 2 tygodnie jestes osoba prywatna nie firma i pewnie mieszkasz w jakiejs dziurze 30 km za miastem a i pewnie paczka byla za pieniadze! !!

Dino1992 znow klamiesz co ty wogule piszesz … aaa no tak upralismy sobie ubrania w firmie

LUDZIE ZROZUMCIE NASSSS

Dodane 26.01.2009 (Pn) 15:13

“lepiej uważać na tą firmę np. ja ostatnio zamówiłem z allegro dysk twardy o poj. 500GB”

Po co ta inforrmacja 500GB kogo to interesuje jaki ty dysk sobie zamowiles !!

Franki "chcieli 270 zł za dowóz’’ SCIEMA !!

właśnie , kurier1234 ma rację,

kurier też jest człowiekiem, może też w domu posiedzieć w weekend

a to na jakiego kuriera trafisz no to już nic nie poradzisz, możesz tylko reklamować usługę.

Ja korzystam z kurierów różnych firm już od około 3 lat i nigdy nic złego mnie z ich str nie spotkało.

Ale to że kurierzy niektórzy robią łaskę że wniosą 2kg na pierwsze piętro to szczyt chamstwa. Koszą po 30 zł zł i nie potrafią takiej rzeczy wnieść tylko każą sobie przyjść pod samochód - skandal :x

Nie każdy ma warunki by jeździć osobiście na drugi koniec polski po sprzęt :x

Nikogo nie bronię, ale to 30 zł to nie dostaje kurier tylko firma w której jest zatrudniony, bądź realizuje umowę zlecenie.

kurier1234 , za obrażanie użytkowników wyłapałeś ostrzeżenie. Teraz proszę wyedytować swojego posta i poprawić go tak, żeby był napisany po polsku.

mroczny30 dzieki za pomoc za to ze choc jeden wstawiles sie w mojej obronie

Jestem kurierem firmy GLS niektorym sie wydaje ze to takie proste ze pakujesz rano jedna paczke w samochod i jedziesz !!

Niestety tak nie jest Po zapakowaniu sie jest srednio 40 -55 miejsc do odwiedzienia a do tego jeszcze pobrania w 34 miejscach wiiec powiedzcie czy nie jest denerwojace jak np(PRZYKLAD Z ZYCIA WZIETY ) wchodzisz do władka M. do domu na 8 pietro z paczka 29 kg i gabarytowa a w bloku nie ma windy dzwonisz dzwonisz otwiera ci Wladek M. zaspany bo wrocil z nocnej imprezy muwisz mu dzien dobry mam dla Pana Władka M. Przesylke za pobraniem 1453,33 zł a on mowi ja tego nie zamawialem !!

Podsomowanie Władek m. nie zszedł po przesylke kurier nie ma obowiazku dojerzdzac dwa razy wiec nadalem status braku COD czyli braku pieniedzy sytuaja sie powturzyla dnia nastepnego dnia Gosc powiedzial po 18 Powtorne brak COD paczka w magazynie 7 dni pozniej zwrot od nadawcy. Po 3 dniach telefon do mie od władka Prosze Pana Doplace panu 30 żł jak Pan mi przywiezie ta przesylke. Co myslice co zrobilem …

ODMOWILEM Trzeba uczyc ludzi ze jak sobie cos zamawiaja niech beda przygotowani z kazdej strony

A co gdyby taka sytuacja powtarzala sie tak srednio 10 razy dziennie !!

  1. Jak zamawiasz paczkę to siedź w domu i się nigdzie nie ruszaj dopóki kurier do ciebie nie przyjedzie.

  2. Jak pracujesz od rana do wieczora i nikogo w domu nie ma to zamów sobie paczkę do pracy! Tam też dowozimy!

  3. Odbieraj telefon! Może to cię uratować przed odbiorem osobistym z oddziału.

  4. Nikt nie będzie jeździł do ciebie po “100” razy aż łaskawie będziesz w domu, po 2, max 3 nieudanych próbach poznasz drogę do oddziału…

  5. Żadne kurier nie pracuje w niedziele, po 21.00 i nie jedzie specjalnie do ciebie z jedną paczką z drugiego końca polski! Rozumiesz?

  6. Jak jesteś w domu tylko rano do 7.00 i później po 20.00, czyt. punkt 2

  7. Zamówiłeś coś za pobraniem to miej pieniądze przy sobie (jak jesteś pod wskazanym na paczce adresem) albo zostaw je komuś kto tam cały czas będzie!

  8. Firma, w której coś zamówiłeś nie zna naszych godzin pracy więc nie opieraj się na ich obietnicach, że np. kurier będzie po południu.

  9. To ty masz się dostosować do kuriera a nie kurier do ciebie!

  10. Nie ma otwierania paczek przed podpisaniem odbioru! Myślisz że jak otworzysz paczkę i nie spodoba ci się kolor tego co zamówiłeś to mi ja oddasz? To nie nasz problem i protokół w tej sytuacji nie będzie użyty, reklamuj to sobie u nadawcy!

  11. Przy cięższej paczce mógłbyś sam sobie po nią przyjść albo chociaż pomóc ją wnieść do siebie na piętro. Kurier nie jest tragarzem. Zawsze jest coś takiego jak Odmowa Przyjęcia i żaden kurier nie zawaha się tego użyć :slight_smile:

Dodane 01.02.2009 (N) 17:46

Jeszcze najgłupsze teksty jakie słyszałem przy doręczaniu paczki :slight_smile:

  • w tej firmie mi powiedzieli że mogę zająć panu maksymalnie 10min wiec będę się śpieszyć

  • mówili mi że pan będzie wieczorem i nie chciało mi się iść do bankomatu

  • panie jaja sobie robisz, jest prawie 16-ta a mówili mi że wy do 15-tej pracujecie i ja właśnie wychodziłem

  • ja widziałam to awizo co pan wczoraj zostawił ale mi się dzisiaj do bankomatu nie chciało iść więc przyjedzie pan jutro

Mnie nigdy nic złego ze strony kuriera nie spotkało :slight_smile: Fajne ziomki szybko przesyłkę wożą, niektórzy nawet dzwonią i uprzedzają, ze przesyłka będzie. Dlatego czasem jak kurier nie ma wydać, (np. jak przesyłka kosztuje 36 zł a przesyłka 40zł to 4 zl ma gratis). Nie wiem co wy się kurierów czepiacie, :stuck_out_tongue: Jak się nie podoba to pocztą sobie zamawiajcie i wtedy czekajcie 3dni aż wam dostarczą.

pekape Skad ty to wzioles zajefajne musze chlopakom wydrukowac

Dodane 07.02.2009 (So) 15:02

POWIELAM TEMATA