Głuche telefony

od tygodnia codziennie gdzies dostaje mase głuchych telefonów z pod numeru 508846232, nie znam tej osoby, dzwoniac do niej odbiera jakis dziecinny głos i kurde sie rozłącza :confused:

nie wiem co tak zalezy tej osobie na puszczaniu głuchych do mnie, co mogę zrobic aby ukrucić cwaniaczce te telefony, mam w orange na abonament tel, czy nie wiecie ile kosztuje złoty numer tel, chćetnie bym sobie go zmieniła na własnie jakis złoty, albo co jeszcze proponujecie żeby uczynic w tej sprawie ?

Zalatwic sobie kolorowa diode ktora swieci jak przychodzi sms lub rozmowa i zaczac PRZYCINAC zabawnisia 8)

Predzej czy pozniej jak starci troche kasylub darmowych minut to sie znudzi :lol:

Ja tak zawsze robie :slight_smile:

Lub wylaczyc telefon na 2 dni i miec aktywowana poczte glosowa 8)

tylko ja nie mogę miec wyłączonego tel przez dwa dni, nie przezyje, zresztą bardzo duzo dzwonię i dla mnie kazdy dzien bez koma jest dniem straconym, narazie załatwiłem inaczej dowcipnisia :smiley:

przekierowałem wszytskie rozmowy przychodzące na numer kórego nie ma, efekt taki że jak do mnie dzwoni to mówi mu że nie ma takiego numeru :smiley:

ale to tylko na krótka mete a dalej ? :frowning:

zmieniłbym numer tel na złoty, kosztuje w orange 750 zł, ale dziś sobota i punkty sprzedarzy orange nie czynne :frowning:

musze czekac do poniedziałku chyba , ale wtedy zmienie numer na złoty, chyba ze macie jeszcze jakieś inne rady ?

czy po numerze tela można dowiedzieć sie kto to jest, albo chociaz z jakiej miejscowosci dzwonił ?

Tak, jeżeli jesteś policjantem itp. i posiadasz nakaz prokuratorski :wink:

:D:D ani to ani to, zresztą jak mogę byc policjntem mając 16 lat :smiley:

czyli inaczej sie nie da ?

zostaje mi wymiana numeru na złoty tak ?

Możesz się skontaktować z BOK i spytać czy można cos zrobić, chyba udzielą Ci najlepszej odpowiedzi ;]