GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem


(Adek7411) #1

Mam viste i spełniam wymaganiom gry ta gra to mohaa mam geforce 4 440 mx 64mb i kiedy ją uruchamiam to wyskakuje mi GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem.Co robić ?Proszę o pomoc! :frowning:


(kliszka) #2

Jeden z najpospolitszych problemów, a jego rozwiązanie jest stosunkowo łatwe. Musisz zainstalować / przeinstalować sterowniki do twojej karty graficznej. Jeżeli posiadasz kartę NVIDIA GeForce to potrzebujesz sterowników Forceware. A jeśli masz AMD/ATI Radeon to zainstaluj sterowniki ATI Catalyst,

http://www.softwarepatch.pl/plik/8594/5 ... komentarze.html - spróbuj tych , ale powiem szczerze ,ze karta graficzna GeForce MX 4400 nie jest kompatybilna z systemem Windows Vista... na dowód zobacz stronkę :

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl :x


(Adek7411) #3

Dzięki ! to to mam pobrać?? :slight_smile:


(kliszka) #4

,

Spróbuj ,jak nie da rady to napisz na forum...


(Adek7411) #5

Wyskoczyło że program niemoże znależć sterowników do tego sprzętu.A i teraz pobieram na xp i mam pytanko czy sterowniki na xp będą chodziły też na viście?? :frowning:


(Marcinkozikowski15) #6

Nie ponieważ Vista ma inne jądro systemowe także sterowniki muszą być specjalnie pod nią :wink:


(Adek7411) #7

No własnie a gdzie je znaleść?? :frowning:


(Marcinkozikowski15) #8

Raczej nie znajdziesz ponieważ ich nie wydano ;] Przynajmniej tak wynika ze stronki Nvidi ,na której to nie można tych sterowników znaleźć :wink: