Gmail - blokowanie spamu

Witam. Chciałbym spytać, czy jest jakiś sposób na całkowite zablokowanie, zablokowanych już adresów e-mail, przed ich wpływem nawet do folderu SPAM.
Trochę dziwnie to brzmi, ale chodzi o to, że dzień w dzień mam ok. 30 e-maili spamu…
Kiedyś na konto G-maila dostawałem z 1 e-maila spamowego na tydzień, a teraz po kilkadziesiąt dziennie i nie wiem co się dzieje, że im więcej blokuje adresy, to tym bardziej jestem zasypywany spamem… fakt, wszystko wpada do folderu SPAM, ale i tam bym chciał je zablokować, żeby nie wpadała ich aż taka ilość, a wręcz z adresów zablokowanych wcale…

Zamknąć konto i używać nowy gmail, ten obecny chyba spalony i wpisany na wszelkie mailingi.

Nie mogę, nie ma takiej możliwości, za dużo potem problemów…

Możesz przecież ustawić przekierowanie wszystkich wiadomości na nowego maila. SPAMu Ci przecież nie będzie wysyłał

1lajk

Myślę, że można to osiągnąć filtrami

https://www.swipetips.com/how-to-automatically-delete-spam-in-gmail/

więcej o filtrach:

1lajk

Dzięki Panowie za podpowiedzi, właśnie testuje te filtry i kombinuje tak, żeby automatycznie usuwało mi śmieci z folderu spam.
Zauważyłem, że prawie cały spam przychodzi z kilku różnych adresów, a w dole każdego z maili jest tak jakby normalny adres z Chicago…