Gmail - blokowanie spamu

Witam. Chciałbym spytać, czy jest jakiś sposób na całkowite zablokowanie, zablokowanych już adresów e-mail, przed ich wpływem nawet do folderu SPAM.
Trochę dziwnie to brzmi, ale chodzi o to, że dzień w dzień mam ok. 30 e-maili spamu…
Kiedyś na konto G-maila dostawałem z 1 e-maila spamowego na tydzień, a teraz po kilkadziesiąt dziennie i nie wiem co się dzieje, że im więcej blokuje adresy, to tym bardziej jestem zasypywany spamem… fakt, wszystko wpada do folderu SPAM, ale i tam bym chciał je zablokować, żeby nie wpadała ich aż taka ilość, a wręcz z adresów zablokowanych wcale…

Zamknąć konto i używać nowy gmail, ten obecny chyba spalony i wpisany na wszelkie mailingi.

Nie mogę, nie ma takiej możliwości, za dużo potem problemów…

Możesz przecież ustawić przekierowanie wszystkich wiadomości na nowego maila. SPAMu Ci przecież nie będzie wysyłał

1 polubienie

Myślę, że można to osiągnąć filtrami

https://www.swipetips.com/how-to-automatically-delete-spam-in-gmail/

więcej o filtrach:

1 polubienie

Dzięki Panowie za podpowiedzi, właśnie testuje te filtry i kombinuje tak, żeby automatycznie usuwało mi śmieci z folderu spam.
Zauważyłem, że prawie cały spam przychodzi z kilku różnych adresów, a w dole każdego z maili jest tak jakby normalny adres z Chicago…