Gmail - Brak możliwości zalogowania się

Witam, po sformatowaniu dysku oraz wgranie systemu operacyjnego Windows 10, wcześniej wgrany był Windows 7 jest problem przy zalogowaniu się do poczty gmail.
Próba był na zainstalowanej systemowej przeglądarce Microsoft Edge oraz zainstalowanej Chrome najnowsza wersja, lecz niestety z negatywnym skutkiem.
Cały czas po próbie wpisania hasła ukazuje się informacja iż jest nieprawidłowe.
Na dole znów po przepisaniu liter z obrazka mimo iż zostały przepisane prawidłowo cały czas ukazują się nowe z prośbą o ich przepisanie bo te są nieprawidłowe.
Cały czas tak w kółko nawet po wpisaniu na innym urządzeniu i próbie się zalogowania.
Nie jest poczta skonfigurowana aby była możliwość przypomnienia odbyła się za pomocą innego adresu mail pomocniczego lub telefonu komórkowego.
Proszę o informację i pomoc czy jest możliwość jakoś rozwiązać problem czy trzeba będzie zakładać nową pocztę na innym adres mailowy ( co niezbyt jest mi to na rękę ) gdyż są tam dane które są mi niezbędne.
Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu.

1/ wpisz hasło w notatnik - zobacz, czy na 100% wpisujesz dobre hasło
2/ pomyśl, czy nie miałeś jakiegoś innego układu klawiatury na poprzedniej instancji systemu

1lajk

Może Gmail wprowadził jakiś dziwny mechanizm jak na Interii - “blokuj dostęp po IP”? Jak miałeś internet wpięty pod komputer z pominięciem routerów/modemów to może i IP się zmieniło, bo nie miałeś wykupionego stałego.

A nie możesz po prostu uruchomić poczty systemowej Windowsa 10? W pierwszym okienku, które się pojawi, kliknij pozycje “Google” i wpisz adres email (Gmail) a potem hasło. Może w ten sposób da się?

Lepiej wykluczyć czy nie używał/używa na co dzień tego dziwnego układu klawiatury. Przykładowo francuski ma preferowane akcenty na cyfrach zamiast amerykańskiego układu znaków specjalnych:

! @ # $ % ^ & * ( ) _ - + =

img

Img

Już pomijając gdzie jest litera A oraz Q, gdzie zawędrowała litera M.

Lub układy przypominające niemiecki z zamienionym Y oraz Z.


Pewnie działa w formularzu mechanizm kopiuj - wklej albo “przeciągnij i upuść” (ale chyba systemowy notatnik nie pozwala ciągnąć fragmentów?).