Gmail chyba gubi e maile?

Witam,

Od pewnego czasu nie dostaje newslettera z film webu ostatni list

pochodzi z 26 czerwca przedtem dostawałem je co tydzień zresztą w

ogóle mam wrażenie, że coś za mało e maili dostaje czy wam zdarzyło się

coś takiego, żeby Gmail gubił wasze listy ?

a w spamie ich nie masz? sprawdzałeś?

Ja się jeszcze nie spotkałem z takim przypadkiem.

Po pierwsze, jeśli jeszcze nie sprawdzałeś, to zobacz w spamie, jak sugeruje kolega wyżej.

Po drugie spróbuj się zapisać na tego newslettera jeszcze raz, bo może oni mają jakieś problemy i Cię wyrzucili z listy.

Po trzecie sprawdź na stronie, czy nie ma jakiejś przerwy wakacyjnej itp…

Nie zdarzyła mi się taka sytuacja, choć dwukrotnie poczta znalazła się w koszu gmailowym. Udało mi się ja jednak bez trudu odzyskać, ale do dzisiaj nie wiadomo co było tego przyczyna. Typuję automatyczne archiwizowanie maili przez system Gmailowy (podobno dla bezpieczeństwa, ale jakoś słabo w to wierzę)

A czy inni użytkownicy FilmWebu ten newsletter dostają?

Nie wiem czy dostają newslettery inny użytkownicy film webu, w spamie i w koszu czysto mam porządek w poczcie drugi problem jest taki, że Gmail nie przekazuje wszystkich maili na moje konto w Interia.pl, które służy jako kopia moich listów na Gmail czyżby Gmail bądź Interia miały jakieś ograniczenia co do ilości wysyłanych/odbieranych e maili ?

Dodane 22.07.2009 (Śr) 0:41

Znalazłem newslettery, a co do przekazywania to chyba wina tego shitu z Interii, mam też przekazywanie na WP ustawione na

podstawie filtra i tam żadnych wiadomości nie brakuje zresztą niepotrzebnie podejrzewałem o to Gmaila mam zaufanie do Google a ta firma nigdy mnie nie zawiodła jedynie ta ich kontrowersyjna polityka prywatności, ale cóż wbrew pozorom ma nic za darmo

pozdrawiam wszystkich użytkowników Gmaila, dziękuję wam za pomoc.