Gmail.com problemu z dostępem do poczty

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu mam problem z płynnym wejściem na pocztę gmail.com. Pokazuje mi się taki oto widok:

http://www.bankfotek.pl/view/883811

i dopiero po wcisknięciu opcji załaduj ponownie albo wyłącz opcje laboratorium dopiero wchodzi. W sumie jest to bardzo denerwujące, ponieważ kiedyś klikałem na pocztę i już miałem 100% dostęp do skrzynki a tutaj muszę czekać i to jest mega denerwujące, zna ktoś może rozwiązanie tego problemu? :slight_smile:

Wyłącz w opcjach laboratorium podgląd zawartości skrzynki pocztowej na etapie logowania

działa, nie było takiej opcji-nie mogłem znaleźć, ale wyłaczyłem to labolatorium całe i od razu poczta się teraz ładuję. dzięki za pomoc MarS :slight_smile:

Dokładnie chodzi o tę opcję

przechwytywanieqk.png

jednak nie działa, znowu, jest ten pasek ładowania mój mail i to wszystko i dopiero naciskniecie opcji załaduj w html albo ponowne odświerzenie pomaga. to mam poszukać tej opcji, ale skoro wyłączyłem laboratorium to wszystko powinno być wyłączone co jest z tym związane. prawda?

Z logicznego punktu widzenia owszem, ale przyznam, że nie spotkałem się z taką sytuacją. Być może trzeba by przeczyścić przeglądarkę (pliki tymczasowe, zwłaszcza ciasteczka itd) np. CCleanerem.

funkcja laboratorium się aktywowała sama! wyłączyłem tą opcję co mówiłeś i już jest ok. dzięki za pomoc. :slight_smile: