Gmail - funkcje

zarejstrowałem się na darmowy kurs angielskiego w mejlach, i mam taki pytanie czy moge je sobie wrzucac do tej tabelki po lewej stronkie ‘nauka.pl’ a nie miec ich w głownych oknie ?

bo tam jest ich tyle że musze przewalać kupe mejli żeby dostać się do starych waznych dla mnie mejli …

jeżeli nie wiecie o co mi chodzi postaram się to pardziej rozpisać

http://img155.imageshack.us/img155/8530/11ja2.jpg

Cóż z taką składnią polskich zdań, to lepiej byś zrobił zapisując się na darmowy mailowy kurs języka polskiego :twisted:

Z tego co wiem do “przewalania kupy mejli” w gmail służy "wbudowana wyszukiwarka Google, która natychmiast znajdzie wszystkie

wiadomości jakie chcesz".

Tak można to tak zrobić.

Zaznaczasz interesujące Cię e-maile - dajesz więcej czynności–> oznacz etykietą: wybierz interesującą Cię etykięte (nauka.pl)==> od teraz znajdziesz te maile w tym folderze którym chcesz.

Jeśli dodatkowo nie chcesz żeby już nie wyświetlały się w wiadomościach odebranych dajesz: “archiwizuj”.

hso7f8e7j01xwjf8m.jpg


Nie wiesz = nie piszesz

Pyra - rozjechałeś forum!

dziekuje aju

spoko :mrgreen:

Jeśli dobrze zrozumiałem to wiadomości od razu mają się pojawiać w archiwum. W takim razie musisz stworzyć filtr, który oznacza wchodzącą wiadomość etykietą nauka.pl i od razu ją archiwizuje. Jedyne info jakie o niej masz to pogrubiona etykieta nauka.pl z liczbą nieprzeczytanych. Po kliknięciu etykiety widzisz wszystkie maile z nauka.pl

BTW Twój polski rzeczywiście razi…

pozdrawiam anyway

Teraz post został zmieniony ale przedtem wyglądał okropnie :slight_smile:

ale luz już się nie czepiam :stuck_out_tongue:

niby co tam zmienialem ? nawet tego 1 nie dotykalem ;\

tyle co linka zmienilem

nie no dobra mam zły dzień - przepraszam :oops:

luz, wiem że z moja ortografią jest tragicznie ale od dziś to się zmieni… tzn powinno bo zainstalowałem wtyczkę do FF

SpellBound ;]