Gmail Manager w Firefox nie loguje się

Witam,

od dawien dawna używam w przeglądarce firefox addona gmail manager, który sprawdza pocztę.

Niestety dzisiaj zauważyłem, że gdy kliknę na nazwę konta, jestem przekierowywany do strony logowania - poprzednio wyświetlał ile jest wiadomości, a po kliknięciu logował sie automatycznie na konto.

Ustawienia są na 100% ok, tak więc: co jest nie tak?

sinusitis , skoro autor napisał, że ustawienia są na 100 %, to Twoja odpowiedź, że ustawienia są nie tak, zakrawa na dowcip. Jeśli jednak autor się myli, a ty masz rację , to wyjaśnij mu, o co chodzi.

Twój post w tej postaci jako OT poleciał do kosza.

Usuń ciasteczka i sprawdź czy będzie logowało

edit

mam teraz to samo :x w dodatku błędnie wprowadza hasło, nawet ilość znaków w haśle się nie zgadza

Panowie,problem,który opisujecie jest znany od 2 tyg.wina leży po stronie Gmail,raz “powiadamiacze” działają a raz nie.Można spróbować aktualizować dodatek.Gmail boryka się z problemami i taki jest tego efekt.Pisałem już o tym tutaj:Klik.trzeba czekać na rozwiązanie problemu przez Gmail.

w poście z 24.09.2009 (Cz) 11:33 piszesz że po problemie jednak nie całkiem, u mnie nawet o nowych wiadomościach nie informuje. Dobrze że mam iPhone :lol:

Ja mam tan sam problem, od kilku dni gmail manager nie pokazuje mi info o wiadomościach, a kiedy a niego kliknę wyskakuje okienko logowania.

Dodatkowo w przypadku konta w domenie g.pl po kliknięciu na kopertę przechodzi do okna logowania i kiedy tam chcę się zalogować zapętla się podczas przekierowywania. Po wylogowaniu się z gmail managera daje się normalnie zalogować.

Dodam jeszcze, iż problem występuje tylko kiedy łączę się przez router. Po podłączeniu bez routera wszystko jest ok.

U mnie problem zniknął sam, a od wczoraj znowu się pojawił…

Naprawdę jest to wkurzające… znalazł ktoś jakieś alternatywne rozwiązanie?

Dodane 08.10.2009 (Cz) 18:22

Sorki za posta pod postem ale… to chyba nie wina gmaila, ale samej wtyczki - przy gmail notifier działa mi 100% ok…