Gmail nie działa

witam chciałem sprawdzić sobie pocztę teraz a tu widzę że nie można bo wyskakuje taki oto błąd

Server Error

The server encountered a temporary error and could not complete your request.

Please try again in 30 seconds.

a u was tez coś takiego sie dzieje ??

Tak,mam też problemy,czyli coś po ich stronie.

Tak, mam to samo.

Przez Thunderbird’a działa.

Google Apps to samo… nie mogę się zalogować na żadne z moich kont

Tak. Przez programy pocztowe działa :wink:

A ja ostatnio miałem problem z Gmail’em jeśli chodzi o dodawanie do maila większych załączników (np. zdjęć zajmujących kilka MB). Załącznik dodawał się po czym nagle w połowie pojawiał się błąd mówiący o tym, że nie udało się dodać załącznika.

Mówiąc w skrócie - Gmail się sypie od jakiegoś czasu… Dobrze, że chociaż wzorowo filtruje spam.

Próba otwarcia strony gmail kończy się wyświetleniem komunikatu:

fe42t4.jpg

Bardzo ciężko było mi dodać film na youtube.

Poczta gmaila przez Outlooka - dwie skrzynki są ok a w trzech wywala błędy.

Zresztą błędy te pojawiają się coraz częściej - coś źle się dzieje - a tak dobrze się zapowiadało. :?

U mnie już działa.

U mnie też.

PS. Od kiedy awaria GMaila to jest problem z użytkowaniem lub instalacją oprogramowania?

Tu nie chodzi o złe działanie outlooka tylko o problemy z zalogowaniem się na skrzynkę. Zawsze kiedy wystąpi, muszę zalogować się poprzez stronę internetową. Wtedy najczęściej pojawia się dodatkowe okno z ciągiem znaków, które muszę przepisać i dopiero potem outlook przez jakiś czas loguje się prawidłowo. Zresztą jeśli wystąpi problem logowania - to na każdym programie pocztowym a nie tylko w outlooku. Próbowałem już tą sprawę wyjaśnić na kilku forach (między innymi na tym oraz pisząc do usługodawcy gmail) i niestety nikt nie pomógł w rozwiązaniu tych problemów.