Gmail nie działa

(Pawelo 1986) #1

witam chciałem sprawdzić sobie pocztę teraz a tu widzę że nie można bo wyskakuje taki oto błąd

Server Error

The server encountered a temporary error and could not complete your request.

Please try again in 30 seconds.

a u was tez coś takiego sie dzieje ??

(Semtex) #2

Tak,mam też problemy,czyli coś po ich stronie.

(Magik) #3

Tak, mam to samo.

(prz3m3k84) #4

Przez Thunderbird'a działa.

(Jacob) #5

Google Apps to samo... nie mogę się zalogować na żadne z moich kont

(Mroczny30) #6

Tak. Przez programy pocztowe działa :wink:

(Gorgoroth) #7

A ja ostatnio miałem problem z Gmail'em jeśli chodzi o dodawanie do maila większych załączników (np. zdjęć zajmujących kilka MB). Załącznik dodawał się po czym nagle w połowie pojawiał się błąd mówiący o tym, że nie udało się dodać załącznika.

Mówiąc w skrócie - Gmail się sypie od jakiegoś czasu... Dobrze, że chociaż wzorowo filtruje spam.

(ak6) #8

Próba otwarcia strony gmail kończy się wyświetleniem komunikatu:

fe42t4.jpg

Bardzo ciężko było mi dodać film na youtube.

Poczta gmaila przez Outlooka - dwie skrzynki są ok a w trzech wywala błędy.

Zresztą błędy te pojawiają się coraz częściej - coś źle się dzieje - a tak dobrze się zapowiadało. :?

(Semtex) #9

U mnie już działa.

(Kpc21) #10

U mnie też.

PS. Od kiedy awaria GMaila to jest problem z użytkowaniem lub instalacją oprogramowania?

(ak6) #11

Tu nie chodzi o złe działanie outlooka tylko o problemy z zalogowaniem się na skrzynkę. Zawsze kiedy wystąpi, muszę zalogować się poprzez stronę internetową. Wtedy najczęściej pojawia się dodatkowe okno z ciągiem znaków, które muszę przepisać i dopiero potem outlook przez jakiś czas loguje się prawidłowo. Zresztą jeśli wystąpi problem logowania - to na każdym programie pocztowym a nie tylko w outlooku. Próbowałem już tą sprawę wyjaśnić na kilku forach (między innymi na tym oraz pisząc do usługodawcy gmail) i niestety nikt nie pomógł w rozwiązaniu tych problemów.