Gmail nie może pobrać poczty z O2, jak wyciągnąć z niego hasło?

Otóż od jakiegoś czasu, a konkretnie od 18 listopada gmail nie może pobrać poczty z mojego starego konta na O2. Kiedyś byłam młoda i głupia i tam sobie konto założyłam, ale przy tej kosmicznej ilości spamu nie da się normalnie korzystać z poczty. Tak wiec jakieś 4 lata temu włączyłam sobie pobieranie przez gmaila i niestety zapomniałam hasła. 

Wszystko było ok, filtry spamowe gmaila świetnie sobie radziły, aż do niedawna. Okazuje się iż

Błąd: serwer jest chwilowo niedostępny. Wiadomości z tego konta nie były pobierane od 18 lis. Wyświetl szczegóły

 

Ktoś może orientuje się co stało się z pocztą na O2? Nie żebym za nią tęskniła, ale mam tam sporo wiadomości i byłoby mało fajnie gdyby np konto zostało przejęte przez kogoś.

 

Kiedyś można było przejąć każde konto na O2, wystarczyło wysłać SMSa za 2,66. Nie wiem jak to wygląda dziś.

 

Chciałabym się też spróbować zalogować na O2, ale nie pamiętam za Chiny Ludowe i pół Korei (północnej) jakie miałam hasło.

Spróbuj zsynchronizować pocztę dla o2 ręcznie, też mam przekierowanie o2 -> gmail i od wczoraj nie synchronizował, teraz ręcznie wymusiłem.

Co do hasła, spróbuj użyć tego: http://www.tweakandtrick.com/2011/04/asterisk-password-star-show-view-reveal.html Nie wiem czy zadziała ale warto spróbować, jest też dostępne oprogramowanie typu Show Pass under Asterix/dots/itp.

Nie znalazłam ręcznej synchronizacji. Nie mam też możliwości podejrzenia literek w haśle w ten sposób, bo gmail nic nie wyświetla :confused:

Konto Gmai -> Ustawienia -> Konta -> Opcja: Sprawdź pocztę na innych kontach (używając POP3): -> użyj Sprawdź pocztę teraz obok Twojego adresu o2.

 

Konto o2 ma też opcję odzysku hasła, próbowałaś jej użyć? :slight_smile:

Ja tam mam tak

 

Próbowałam, ale nie wychodzi :confused:

https://profil.o2.pl/zapomnialem/ :slight_smile:

Nie pamiętam odpowiedzi na pytanie :frowning: Kiedyś tam nawet dodawałam nr. telefonu ale już dawno używam innego, tamten jest nie aktywny… 

Kontakt z supportem, zapytaj co dalej, jak możesz zweryfikować Siebie, powołaj się, że jesteś aktywną blogerką na DP :lol:

LOL. Spróbowałam paru starych haseł i udało mi się zalogować na pocztę O2. Wysłałam pytanie do O2 na support, ciekawe co mi odpiszą…

Jedno wiem na pewno, nikt nie przejął mojego konta :slight_smile:

 

Dziękuję za pomoc :slight_smile: