Gmail Notifier problem

Wyświetla mi się taki błąd…;/

fb063c8c90128e73.jpg

Mi też, po prostu mają jakiś problem z serwerem który to otrzymuje. Za jakiś czas powinno być okey

Jak macie problemy z Notifierem to może zamieńcie na Gmail Manager??

Klik

Obsługuje on kilka kont na Gmailu sam z niego korzystam i działa bez zarzutu :wink:

Mi tak samo się wyświetla, ale… poczta chodzi normalnie.

Najlepszym wyjściem będzie dać im troszke czasu i dopiero zczaić jak co chodzi :smiley:

Ale musisz mieć właczonego FF’a a to nie jest zbyt wygodne.

Mi również poczta działa

mi też nie chodziło, ale teraz ruszyło.

BTW: Ale rym :lol:

A przy Notifierze nie?? :o

Używałam Notifiera ale przestałam jak tylko zaczęło mi takie coś wyskakiwać… nie chciało się połączyć, info o mailach przychodziło po godzinie… więc zmieniłam na dobry, kochany GoogleTalk… logujesz się na swoje konto i już wiesz co i kiedy przyszło :]

Przy Gmail Notifer nie trzeba mieć włączonego FF.

Jest to oddzielna aplikacja która siedzi nam w trayu niezależenie od innych programów :wink:

Jesteś pewny bo mi się żadna ikonka w tray’u nie pojawiła tylo w FF :?

Gmail Notifier to tylko rozszerzenie do Firefoxa, więc Firefox musi być włączony żebyśmy wiedzieli, że przyszła poczta.

Vanshei przemo198515

Mylicie się.

Temat dotyczy gmail notifer (nie wymaga włączonego FF) a nie gmail manager (wtyczka do FF - FF musi być włączony aby ta działała)

aju po części masz racje, bo jest to też nazwa zewnętrznego programu którego link podałeś, ale jest to też nazwa rozszerzenia do firefoxa https://addons.mozilla.org/firefox/173/ lub polska nazwa “Powiadamiacz Gmail”, sam mam ją zainstalowaną.

przemo198515 ale zdjęcie jest z tego z traya :smiley:

Ten powiadamiacz o którym piszesz wygląda inaczej :stuck_out_tongue:

ehhh ładny OT