Gmail odbieranie poczty

pytam ponownie, mam problemy z odnieraniem poczy z gmaila na dwóch niezależnych programach pocztwych. Czy ktoś ma ten sam problem, albo mógłby mi sprawdzić czy ma taką mopżliwość ( tzn sprawdzić u siebie ściąganie poczty przez dwa odrębne programy)

dzieki i pozdr

k

Jaki program?? Gmail jest raczej zabezpieczony i trzeba dodatkowe ustawienia wprowadzić. Ja w Thunderbird-zie musiałem przestawić. Używaj bezpiecznego połączenia:

Na innych kontach mam nigdy, ale na Gmail-u trzeba SSL.

na Gmail-u jest pomoc, później wybierasz POP Acces i tam masz linki do różnych opisów konfiguracji programów.

Tutaj masz do Thunderbirda i Outlook Express

W opcjach gmaila jest coś takiego jak ustawienia pop3 użyj zewnętrzne zobacz to i przestaw na włączone.Później konfiguruj swój program pocztowy.

Złączono Posty : 01.02.2007 (Czw) 13:38

Na strone gmaila wejdz w ustawienia póżniej w przekazywanie i pop daj na uaktywnij pop umnie to właśnie pomogło.Później konfiguruj swój program pocztowy.

dzięki:

Ziomek w ustawieniach gamila nie znajdyję nic takiego jak zewnętrzne - mam ustawione pop włączone. I jeszcze jedno czy możesz spróbować odebrać na dwa niezależne programy?

Bolo 92 przy ustawnieniach ssl włączone niestety nie działa nic. bez tych ustawien na jeden ściągn e a na drugi już nie

mam ten sam problem i nie potrafię go od dłuższego czasu rozwiązać.Ustawiałem porty w/g zaleceń gmaila.Zaznaczałem SSL lub bez.Nic z tego .Nie sa pobierane wiadomości.Używam Outlook Express 6.0 o Mozilli Thunderbird.

Własnie po wejsciu w ustawienia gmaila i przekazywanie i pop udało mi się odblokować pobieranie wiadomości .wszystko hula.

Nigdy nie próbowałem korzystać z dwóch programów do poczty naraz nie potrzebuje po co Ci aż dwa programy?Używam thunderbirda.Testowałem też na the bat i działało wszystko ok.Jeżeli chcesz korzystać z dwoch programow to musisz zaznaczyc opcje zostaw wiadomosci na serwerze zeby po pobraniu ich nie usuwal.Sprawdz jeszcze raz ustawienia i czy masz dobrze porty ustawione.

Zmień tytuł tematu nie używaj w czasie pisania Caps Lok-a