Gmail

Od dosc dlugiego czasu nie moge otworzyc mojej poczty na gmail.com :evil: Gdy wchodze na http://www.gmail.com pokazuje sie strona startowa wprowadzam login i haslo. Przegladarka przechodzi do kolejnej storny (w lewym gornym rogu widniejej napis “Ładowanie”). No i po zaladowaniu pokazuje sie pusta strona. :evil: Probowalem odpalic poczte na Operze i IE. Na obu przegladarkach to samo. Co robic?

czekać. Jeśli pisze ze sie ładuje to sie ładuje. Czasami gmail ma tak iż nie można sie na niego wogóle zalogować (pamietam jeden topic - wszystkim siadł gmail i klapa)

jesli potrzebujesz szybko odebrać pocztę spróbuj przez np. outlooka

No ale czekam i czekam… ten napis ze laduje sie znika po jakims czasie i komp. nic okmpeltnie nie robi!! A storna sie laduje… ale na biala pusta stronke!! Mam tak juz z jakis miesiac jak nie lepiej… korzystalem z innej poczty ale teraz podalem adres gmaila kol. i czekam na fotki od niej!!Chcialbym korzystac z gmaila przez przgladarke… a nie przez klienta poczty.

hmmm moze to głupie ale a może

wejdź w C://windows/system32/drivers/etc

i sprawdź w plikach host czy nie ma tam przypadkiem gmaila jeśli jest to wykasuj te wpisy. Zapisz zmianę i uruchom kompa ponownie.

Jak masz Kerio to wyłącz filtrowanie stron www i wyczyść cache przeglądarki

mici faktycznie pomoglo ta zmiana w KERIO!! Nagroda pod avatarem :wink: