GN Ukrywacz

Ratujcie !!

Mam ten programik i miałem tam ukryte pewne katalogi - zawsze było wszystko OK, az tu nagle otwieram go i zamiast pokazania mi ukrytych katalogow pokazuje jakieś krzaczki, tak jakby wszystko sie zakodowało, i niemoge teraz odtworzyć tych katalogów…

W jaki inny sposób moge dostać sie do tych katalogow ?? probowalem juz spod dosa i nic niedziala - HELP please…

Hehehe miałem kiedyś ten program. Też mi się krzaczki zrobiły. Pliki na dysku miejsce zajmują a wejść sie do nich nieda. Ja zrobiłem formata dysku bo i tak nic potrzebnego tam nie miałem.

ja niestety Musze to odzyskać :frowning:

eeeno musi byc jakiś sposób…

Marne szanse, marne. Może ktoś zna sposób :stuck_out_tongue:

No to masz wała, bo chcieć, a móc…

Niestety nie wiem jak to zrobic ale jak juz podolasz to nastepnym razem do takich rzeczy uzywaj tego:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=55&id=597

A reinstalacja programu ?

Heh

miałem ten programik kiedyś i bardzo dobrze wiem co z nim trzeba zrobić zeby odzyskac pliki :smiley:

Wiec najpierw musimy wykaśnić dzia działanie programu, działa on na zasadzie ze ukrywa plik a gdy chcemy wejsc do folderu odsyła nas do Panelu Sterowania :stuck_out_tongue:

CAły sęk w tym alby w DOS-ie zmienic nazwe pliku, poniewarz ma on taką konzystęcję nazawa_folderu{jakies tam cyferki} w windowsie tego nieiwdzimy ale jeśli wejdziemy do DOS-u to widzimy wszystko jak na dłoni, cała magia polega na tym albyśmy w DOS-ie zmienili nazwe folderu, a raczej skasowali te śmieszne cyferki w jego nazwie, a po tym w windowsie ujzymy nasz stary folder :]

WIem cos o tym bo miałem doczynienia z tym programikiem juz,

rozgryzłem go i teraz jestem 8) :stuck_out_tongue:

Narazie