Gniemirowski i qbap - nowi redaktorzy vortalu!


(Krogulec) #1

Przyszedł czas aby oficjalnie napisać o tym co najbardziej spostrzegawczy użytkownicy zauważyli już kilka dni temu. Vortal wzbogacił się o dwóch nowych redaktorów i to jakich!

Pierwszym z nich jest Grzegorz Niemirowski (gniemirowski). Nie będzie w tym cienia przesady, jeżeli napiszemy, że to wysokiej klasy specjalista, dysponujący naprawdę bardzo obszerną wiedzą techniczną z zakresu bezpieczeństwa, programowania, a także systemu Windows. Warto wspomnieć, że jest jedną z pierwszych osób, które posiadają, przyznawany przez firmę Microsoft, prestiżowy tytuł MVP. W Polsce dokładnie 30 osób posiada ten tytuł, a każda z nich może szczycić się najwyższym poziomem wiedzy na temat różnych produktów i rozwiązań Microsoft, i co równie ważne, chętnie dzieli się tą wiedzą z innymi użytkownikami. Grzegorz może być znany czytelnikom vortalu z doskonałego programu OE PowerTool, który stworzył (jak sam pisze), pomimo tego (a może właśnie dlatego), że Outlook Express nie jest najlepszym klientem newsowym ani mailowym, w celu usunięcie jego błędów oraz rozszerzenia funkcjonalności. To oczywiście nie wszystko, Grzegorz prowadzi także stronę o Outlook Express, bierze udział w budowie komputerów pokładowych dla satelitów studenckich ESEO i PW-SAT, a także napisał wiele publikacji na łamy różnych serwisów internetowych i magazynów komputerowych. Prowadzi stronę domową grzegorz.net. Na łamach vortalu będzie się zajmował przede wszystkim pisaniem materiałów do działu Aktualności.

Drugą osobą jest Kuba Pawlak (qbap). Również nie będzie cienia przesady w stwierdzeniu, iż jest on jednym z najbardziej doświadczonych polskich redaktorów specjalizujących się w wyszukiwaniu i opisywania oprogramowania oraz jego aktualizacjach. Pisze także recenzje i porównania prezentujące szczegółowo wybrane produkty, tworzy demonstracje. W szczególności pasjonują go różnej maści komunikatory. W wolnych chwilach prowadzi swojego bloga. Współpracował już m.in. z wydawnictwem IDG Poland (wydawcą m.in. magazynu PC World Komputer), a także z polskimi serwisami internetowymi o oprogramowaniu, teraz zapragnął dołączyć do tego największego czyli do nas :wink: Na naszych łamach vortalu będzie zajmował się przede wszystkim wyszukiwaniem ciekawego i wartego polecenia oprogramowania, w szczególności bezpłatnego. W planach mamy także różnego rodzaju testy i porównania. Pomysłów jest zresztą mnóstwo bo w tym zakresie ich generowania Kuba jest prawdziwym wulkanem :wink: Miejmy nadzieję, że szybko przejdzie od słów do czynów :wink:

Serdecznie witamy!


(Wolin) #2

Witamy serdecznie,

Życzę owocnej pracy w miłej atmosferze :wink:

P.S. Czekamy na pierwsze posty, chyba że już są :-k


(squeet) #3

Brawo, życzę wielu sukcesów i owocnej pracy :brawo:

Ciekawe, czy Panowie będa zaglądali także na forum :slight_smile:


(Krogulec) #4

Grzegorz z racji wielu innych obowiązków raczej rzadko, za to Kuba częściej.


(fiesta) #5

Już zaglądają :wink:

Serdecznie witam na pokładzie "dobrych".

Mam nadzieję że będzie się nam owocnie współpracować :smiley:


(squeet) #6

Nie mniej mam nadzieję, że będę miał tą przyjemność linkować do Waszej spuścizny na vortalu, coby inni, szukający pomocy - znaleźli ją 8)

:spoko:


(adam9870) #7

Witamy :slight_smile:

Życzę miłej pracy.

qbap już ma konto na forum i się wypowiada czasami :slight_smile:


(Myszonus) #8

Witamy :mrgreen:

Miłej pracy :mrgreen:


(Mateuszosinski) #9

He :slight_smile: gniemirowski spoko ziom, qbap również (już miałem z nim ciężką wymianę zdań :wink:) Ale ja wołam LIBERUM VETO! A kiedy będą kobiety w dobrychprogramach? Za dużo już tych redaktorów! Czas na panią redaktor :wink:


(Li0n) #10

życzę miłej pracy nowym redaktorom :spoko:


(boczi) #11

Coraz lepiej. :smiley:

:spoko:


(aju) #12

Nowi redaktorzy = więcej newsów

:jupi:

Witamy na pokładzie :slight_smile:


(El Presidento) #13

Gartulacje :slight_smile:

Cóz wiecej mozna napisac 8)

Powodzenia w pisaniu :slight_smile:


(McDracullo) #14

Witam. :smiley:

Życze miłęj pracy :wink:


(Juven) #15

Gratulacje dla nowych redaktorów vortalu. :slight_smile:

Mam nadzieję że dzięki Waszym newsom dowiemy się czegoś ciekawego. :slight_smile:

Jeszcze raz gratuluję. :wink:


(Krzysieknd2) #16

Szczere gratulacje. DP rozrasta się o świente osoby...


(Duch) #17

to zupełnie jak nasz rząd.... :diabel:

żeby nie było... to qbap chyba siedział w amnezji do niedawna :roll:

:spoko:


(sdar) #18

Wypada tylko się cieszyć z tak mocnego zasilenia ekipy :slight_smile:


(Gutek) #19

Cenny nabytek, życzę sukcesów i wielu artów :slight_smile:


(Madafaker) #20

To już spora siła autorytetów... :slight_smile: