GNU/Linux na vortalu

Witam, czy Vortal dobreprogramy, rozważa wprowadzenie również choć jednego zbiorczego działu z programami dla GNU/Linux?

Wiem, że jest u nas wielu użytkowników tego OS, co widać choćby w komentarzach, a systemy spod znaku pingwina zdobywają coraz większą popularność. Fajnie było by również, gdyby od czasu do czasu pojawiały się artykuły i demonstracje dot. najpopularniejszych dystrybucji.

Czy jest to możliwe w przyszłości ale niezbyt odległej :wink:

Pozdrawiam Dawid.

Trwają prace nad nową wersją vortalu - jedną z nowości będzie baza programów Linux i MacOS.

Zapoznaj sie z tym tematem:

viewtopic.php?f=4&t=188578

ja bym się rewelacji nie spodziewał… wiele potężnych portali nie dostarcza ciekawych propozycji softu a co dopiero DP ;p ciekaw jestem jak by ta baza wyglądała ;p

IDG próbowało i próbuje nadal ale mizernie to wygląda ;p zbiory są i owszem ale… jest to bardzo źle zorganizowane. Nie liczyłbym na subportal linuxowy na dp typu vista, corel itd… teraz pewnie pojawi się seven xD tak na prawdę są 2 zagraniczne serwisy które dostarczają porządne i gigantyczne bazy i gigantyczny ogrom informacji, ale powstawały przez lata i są dziełami pasjonatów ;] tak na prawdę, wystarczy sobie zainstalować menedżera pakietów w linuxie i mamy już portal z programami xD ale nie liczyłbym na coś dobrego na DP na OS X, Linux, BSD, Solaris itd i to nie z powodu że nie wierzę w załogię, mają duży potencjał, tylko z powodów formalnych :slight_smile:

a tu nie ma pasjonatów, dlatego wprowadzone program beta testerów aby wynik końcowy był jak najlepszy,

ale niestety tylko dla wybranych i zupelnie tego nie rozumiem… ale to ich sprawa…

każdy portal zaczyna od bety ;p tylko nie każdy do testów wybiera tych “lepszych”…