"Go back to sleep, Samurai"


W dniu premiery będzie jakiś mały update odblokowujący, czy plik uruchomieniowy pobiera sobie z jakiegoś miejsca aktualną datę? :wink:

Redzi mają specyficzne poczucie humoru:
"Johnny: Go back to sleep, Samurai. It's not December 10th yet!"

Może błąd w Denuvo Anti-Cheat (multiplayer?).

Dlaczego warto kupować na GOG.COM?
BEZ DRM. Aktywacja ani połączenie internetowe nie są wymagane do gry.

A ograniczanie użycia produktu do 10 grudnia to nie DRM? :stuck_out_tongue:

Mnie ciekawi jak GOG dystrybuuje aktualizacje. Może instalator jest przestarzały i trzeba ściągać osobno hotfix o rozmiarze połowy gry?

Ustaw zegar systemowy na 11 grudnia :joy:

Próbowałem, nawet w UEFI przestawiłem datę i nic :stuck_out_tongue:

Może instalator jest przestarzały i trzeba ściągać osobno hotfix o rozmiarze połowy gry?

Nawet tak nie mów - pobierałem tą grę ok 15 godzin na moim ADSL 10Mbps :smiley:

Będzie patch Day 1.

j.w będzie to kilkadziesiąt GB by połatać bugi

A będzie dostępne w tym samym momencie jako instalator offline ze strony GOG?
(pytam, bo jeżeli tak to biorę dysk zewnętrzny i jadę do siostry pobrać :sweat_smile: na “światełku” 300Mbps)

Nooo, tak jak zawsze - aplikacja dostanie aktualizację a na stronie produktowej powinien pojawić się plik z patchem. No chyba że zastąpią pliki na nowe, w co szczerze wątpię - bo dali ludziom możliwość pobrania plików przed oficjalną premierą.

W sumie na stronie produktowej jest informacja:

Pobierz przed premierą wszystkie pliki potrzebne do zainstalowania Cyberpunk 2077 przez aplikację GOG GALAXY. Instalatory offline będą dostępne po premierze gry, 10 grudnia.

Tylko nie wiadomo jak ją interpretować, bo “po premierze gry” może równie dobrze oznaczać pod koniec dnia :slightly_smiling_face:

Teraz będzie 10 GB Patch a po północy łatka Day 0 - info z GoG’a

kupilem wczoraj I ■■■■■ NIECH TO W KONCU ODBLOKUJA! xd bo sie nie moge doczekac!!!

Kupiłeś i masz wąty że gra jeszcze nie miała oficjalnej premiery?
Zostać streamerem i staraj się o konsolę ze wczesnym dostępem następnym razem.

Jeszcze 5 minut.

■■■■■, to czas w utc, jeszcze godzina.