Goclever Tab A73 (tablet) czy Plug Impact (tablet)?

Witam.

Mam problem z wyborem pomiędzy tabletem Goclever Tab A73 ( http://tablet-online.pl/2012/01/06/andr … rzadzenia/ ) a Plug Impact ( http://www.tabletowo.pl/2011/12/06/plug … roida-4-0/ ).

Czego głównie chcę:

  • dobrego oglądania filmów,

  • bezproblemowego surfowania po internecie,

  • android (z możliwością aktualizacji do 4.0),

  • wifi,

  • dobre parametry (np. procesor itd. co lepsze:)),

Posiadam 800 zł, i chcę wydać je albo na to albo na to. Proszę, doradźcie mi:) Tylko proszę bez odpowiedzi typu: rób jak chcesz, gdyż ja nie wiem co jest lepsze:) Co jest bardziej opłacalne? Czekam na odpowiedzi:)

Tutaj porównanie nie jest możliwe bo sprawa z tabletem Plug Impact jest niejasna.

Nie wiadomo czy jest aktualizacja do ICS 4.

Od tamtego czasu wyszło kilka różnych tabletów innych polskich firm.

Według mnie ważny jest wbudowany moduł 3G.

Przypuszczam,że niedługo będą takie tablety w cenie ok. 400 zł.

Włączając link który Ci podałem powinieneś przeczytać: “Plug Impact – ciekawy, tani (699 zł), z możliwością aktualizacji do Androida 4.0 (update)”

Więc?:slight_smile:

Dalej było napisane cyt. Obawy można mieć jedynie o to, czy możliwość aktualizacji Androida do Ice Cream Sandwich nie jest jedynie pustą obietnicą

Na stronie producenta jest jednak informacja o wersji Beta Android 4.0

http://plugimpact.pl/

Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku.Wywiązują się z obietnicy.

Nawet na aukcjach niektórzy dystrybutorzy sprzedają go z ICS.

Z ICS są na półmetku, ale ponoć robota dobra.

Zastanawiam się nad kupieniem dla siebie tableta, i też szukam tańszej wersji. Te dwa modele jednak bardzo się od siebie różnią parametrami technicznymi. Goclever ma jednak gorszy procesor, dysk, pojemność pamięci o czym pewnie też świadczy jego niższa cena Goclever Tab A73. Jednak ja głównie potrzebuje tablet do przeglądania stron czy sprawdzania statystyk, gdy wyjeżdżam na wieś. Nie wiecie może czy Plug Impact ma mini jacka?

Ma normalnie wejście 3.5 mm mini-jack.

Jak zobaczyłem ten post to z wrażenia aż założyłem na forum konto :smiley: Skoro GoClever gorszy, to po co linkujesz do niego :?: Wygląda mi to na fake… Czytałem opinie, że Goł Klewuś spowalnia działanie internetu a połączenie osiąga astronomiczną prędkość 50 kb/s. No ale skoro aluminiowa obudowa tłumi sygnał, bo przysłania antenę, to czego się można spodziewać?

Ja od pół roku uzywam Tabletu Pluga 7’ i jestem zadowolony. Do przegladania stron, czytania, słuchania muzyki a nawet i film można spokojnie oglądnąć. Jest wytrzymały i solidnie zrobiony, przynajmniej jak na razie mi sie nie rozleciał a już pare razy zaliczył podłoge… minus to ze trzeba długo ładowac baterie bo min 7h, ale za to póżniej długo trzyma:P Jak już pisałęm ja jestem zadowolony z Pluga:)

Plug Impact ma lepsze parametry to jest jakby inna półka tabletów.

Na przykład Plug ma 1024 x 600 px rozdzielczości wobec 800x480 Goclevera.

Plug jest około 50% droższy.

Jest już wersja z modemem 3G za ok. 900 zł.

Osobiście nie wybrał bym ani jednego z powyższych.

Plug Impact pierwsze słyszę jako o marcie/firmie, nie spotkałem się z ŻADNYM z ich produktów. A Goclever robi słabe/przeciętne tablety, nierzadko zdarza się że Android jest nieco uboższy.

Za taką kwotę bym kupił używany, ale markowy tablet - jest pewniejszy, dłużej pochodzi.

Może zainteresuję cię jeszcze te tablety: http://www.dobreprogramy.pl/Tablety-w-c … 35120.html Polecam Ainol Elf II.

@Jaro070

Bardzo przydatne tabelki dla przymierzających się do zakupu tabletu.Dzięki.

W tej kategorii cenowej to tylko produkty Ainola.

Przez jakiś czas miałem do czynienia z tabletem Plug Impact i mimo tego (jak ktoś wyżej napisał) że firma może nie jest jedną z najbardziej znanych to tablet jest w porządku. Posiada modem 3G, rozdzielczość 1024 x 600 pikseli, solidnie wykonany (na pierwszy rzut oka omoże wydawać się ze to tandeta, ale przy dłuższym stosowaniu i kilku upadkach zmienia się zdanie), bogate wyposażenie, aktualizacja ICS, zoptymalizowana konstrukcja, odtwarzanie filmów w standardzie Full HD, obsługa Adobe Flash 11, dobry stosunek ceny do jakości. Minusami jest na pewno długi czas ładowania, na co nie zawsze jest czas i kiepski aparat, ale jezeli ktoś chce robić foty to kupuje sobie aparat a nie tablet… Mnie tablet sie sprawdził