Godfather

Weszłem w posiadanie tej cudownej gry prosto z angli :smiley: Lecz po zainstalowaniu gry gdy właczam gre, nie ma kursora ledwo co mogłem właczyć gre, właczam gre a tam domki z kwadratów nawet nieozdobione , takie jakby tylko tektury, cizeko sie ruszac wielkie piksele, jakims cudem dostalem sie do opcji ale tam nigdzie niczego nie moge zmienic bo kursora nie widać, zapewniam ze gra jest orginalna co mam zrobić

Zmień sterowniki do karty graficznej.

tylko jakie

Jak masz te z nowszych to zainstaluj starsze.

Jaką masz kartę graficzną ?

Jaki masz DirectX ?

Ja wasnie przeczytalem na jakims forum ze na geforce 4 mx 440 nie pojdzie bo maja pixsel schader 1.0

Nie wiem czy pójdzie.

GF 4 MX nie posiada pixel shaderów.

Nawet wersji 1.1 :frowning:

OT :arrow: Kosz

Proszę uważnie czytać posty

to sa wymaganie minimalne czy zalecane czy jakie?

P@WEŁ_1990 : tak trudno sprawdzić ? kilk

co to sa te pixele shaderów i do czego sluza??

Klik

hehe z tego co wyczytalem to geforce 3 ma pixele shader a geforce 4 nie ma dla mnie to jest jjakies smieszne nowsza wersja nie ma a starsza ma

Mylisz sie. GF4 w biednej wersji MX nie ma shaderow ale GF4 Titanium juz je posiada. Pozdro

To samo jest z GF 3 MX.

MX nie ma ,a Titanium je posiada. :stuck_out_tongue:

:slight_smile:

no niestety ja mam MX a nie ma do tego jakis patchow albo jakis specjalnych sterownikow??

Te twoje Pixel Shadery są w karcie graficznej!

Nie zainstalujesz ich oraz nie spatchujesz niczym.

Jedynym wyjściem jest kupienie nowej karty graficznej z pixel shaderami. :slight_smile:

wlasnie mam plany zmienic

Mi kolega z klasy (który bawił sie w podkręcanie itp.) mówił, że można oszukać system instalując DX od wersji 6.0 do najnowszej. I wtedy system wykrywa karte jako wyposażoną w PS, ale nie wiem czy to sie sprawdza więc nie najeżdzajcie na mnie :stuck_out_tongue:

Są emulatory pixel shaderów np:

http://forum.idg.pl/lofiversion/index.php/t17268.html

więcej >> TU <<