Godzilla C:\MS32DLL.dll.vbs

Witam. Tobi kazał założyć mi tu temat i wkleić logi.

Oto one:

Trend Micro HijackThis

Silent Runners

Problem polega na tym, ze nie mogę wejść na żaden z dysków, chyba że poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i zaznaczenie opcji otwórz.

P.S To nie jest mój komputer i nie wiem co użytkownik ( moja siostra :stuck_out_tongue: ) na nim robi.

POZDRAWIAM

Widze ze nikt ci nichce pomoc to sprobuje ja (cos tam sie znam (chyba :mrgreen: ) )

Z tego co widze twoja siora zostala zahakowana przez wirusa Godzilla

Podam ci stronke ale po angielsku :frowning: jak usunac Godzilla :lol: jesli rozumiesz to angielski to se poradzisz a jesli nie to ci pomoge bo znam anglika bo jestem teraz w angli :stuck_out_tongue: :mrgreen: …

narazie zafiksuj te wpisy hijackiem

a jak zlikwidujesz godzille to daj jeszcze wpis z hijacka bo na tym 2 sie nieznam

POWTARZAM ZE SIE B. MALO ZNAM NA TYM !!

ps.jesli niechcesz zkorzystac z mojej pomocy to nie musisz :slight_smile:

pozdroofka

Co mi tam o nie mój komp , a tak na poważnie postępować najpierw z instrukcją ze stronki, czy w pierwszej kolejności usunąć to co napisałeś??

Złączono Posta : 16.06.2007 (Sob) 15:46

P.S próbowałem robić tak jak jest opisane na stronce i nie mogę znaleźć wielu rzeczy tzn. wiem gdzie szukać i co robić, ale tam ich nie ma.

to nie odpowiadaj.

w doodja usuń odinstaluj Mario Forever Toolbar i usuń folder

Daj log z Combofix

Witam. Usunąłem te wpisy co kazałeś Gutek2222 i wszytko jest O.K

Już mogę normalnie wejść na dysk.

Wklejam logi z Cobofix’a

Złączono Posta : 16.06.2007 (Sob) 16:04

P.S Nie widzę zegarka na pasku zadań.

wyrzuć BearShare

Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

możesz rejestr przelecieć albo

jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

O.K zrobiłem tak jak chciałeś usunąłem BearShare i wyczyściłem rejestr RegCleaner’em, ale w czym to miało pomóc? Na dysk mogłem wejść już wcześniej po usunięciu tamtych logów w HijackThis.

Złączono Posta : 16.06.2007 (Sob) 16:15

P.S dalej nie widzę zegara na pasku zadań czy to sie naprawi po restarcie komputera?