Goin.pl

Kurde założyłem sobie konto na goin.pl. Na początku było niby wszystko ok. Wgrałem sobie forum by przemo i zaczął mi się wyświetlać komunikat. Coś tam pisało że witamy na ovh.org i że użytkownik tego forum nic jeszcze na nim nie umieścił.(mniejwięcej coś takiego). To nic nie robiłem, a następnego dnia jak wszedłem to w ogóle mi sie nic nie wyświetlało… Aż w końcu “Nie ma takiej strony”. To spróbowałem kolejny raz no i tym razem włącza mi sie strona startowa goin.pl. I tak już cały czas. Jak się z kolei chciałem zalogować na goin.pl to znowu mnie tak jakby nie logowało. Na ftp też się nie dało wejść. Nawet przez TDa.

No to postanowiłem sobie zrobić od rejerstrację. Inne konto i teraz od samego początku mi się nie chce połączyć z adresem nowej strony, zalogować ani nic… !!

Jak na mój gust chwilowe problemy techniczne u goin.pl… U mnie jest już OK :slight_smile:

No to chyba tak :slight_smile:

U mnie działa to drugie co sobie ostatnio stworzyłem a to pierwsze dalej sie nie łączy :? To co z tym sie coś stało czy coś??

A często to sie zdarza na goin.pl? :wink:

Założyłem konto przedwczoraj i to pierwsza taka wpadka :wink:

A przez co się łączysz? Ich serwer ftp ma doś długi czas odpowiedzi, sam musiałem w filezilli wydłużać czas bezczynności, żeby się chchiało połączyć. Trochę to na początku trwa, ale potem chodzi bez zarzutu… :smiley:

Klientem ftp to TD… A jak się to wszystko kopiuje to mi cały czas wyskakuje podczas kopiowania ze zerwało sie połączenie, i wszystko muszę kopiować od nowa i daję pomiń pliki no i wtedy pomija, kopiuje nowe. Tobie też tak się działo?

Ja używam FileZilli i z nią akurat nie mam żadnych problemów… Tylko musiałem wydłużyć czas, po jakim następowało “odświeżenie” połączenia…

A na ile wydłużyłeś?? Bo ja ustawiłem na 60 s. w FileZilli i dalej mi się tak jakby nie chce połączyć z ftp.goin.pl bo jest coś takiego Połączono czeka na komunikat powitalny no i za chwilę USER:******* Pass*********** ale tam gdzie powinny być pliki to ich nie ma. Tak jakby nie wyczytywało nic. A jak jest tam nad okienkiem “serwer” to zamiast być białe jest szare tak jakby jakaś właśnie bezczynność :frowning: A z innym serwerem wszystko ok chodzi tylko że z tym goin.pl coś mi się pierniczy. :?