Golarka elektryczna - jak goli

Czy w takiej golarce da się modyfikować wysokość strzyżenia? Czy jednak goli na zero jak tradycyjna golarka?

Golę się od ok. 17-go roku życia. Miałem różne golarki (Braun, Philips, jakieś tanie za 40zł też) i żadna nie goliła “na zero”. Chcesz być na gładko to tylko tradycyjna.

Pewnie zalezy jaka, ale jesli chodzi o elektryczne ja powiedzial bym ze raczej marnie- poswiecisz na to ze 4 razy tyle czasu a i tak nie ogolisz sie tak dobrze jak zwykla maszynka.

O to mi chodzi by nie golić się na zero bo mnie to bardzo odmładza. Chcę mieć cały czas jedno dwu dniowy zarostu

to kup zwykłą maszynke elektryczna do strzyżenia włosów:) jak widać na awatarze jestem łysy,gole się maszynka elektryczną i widać włosy ale później poprawiam tradycyjną na “jajko” :smiley: na twarzy też czasem pociągne elektryczną i efekt jest fajny bo nie goli na zero:)

najnowsze sprzęta golą na zero, ale i nieźle kosztują. Jakby nie było wolę elektryczną, bo to wygoda

zależy od zarostu jaki masz,ja mam duży zarost i twardy to elekryczna nie ogole się dobrze