GoodRAM v.s. Kingston - która pamięć lepsza?

Pamięci DDR2 której firmy opłaca się bardziej kupić?

goodram

jeśli kupując możesz wybierać tylko spośród tych dwóch firm to weź GoodRam

jak na ddr2 to lepiej goodram, kingston są dobre na ddr1, na 2 im nie wyszły coś

Moim zdaniem lepsze goodram’y. :wink:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3332-23

Myślę, że powinniście to zobaczyć… Kingston w końcu zrobił pamiątki, które robią 1200MHz.

Wszyscy (prawie) Szanowni Forumowicze! Zauważyłem, że zachowujecie się, jak społeczność mrówek -

kiedy jedna idzie na prawo, wszyskie zapierniczają za nią. (nie chcę tego nazywać stadem owiec płci męskiej)

Wszyscy macie tak niewiarygodnie identyczne poglądy, że możnaby Was posądzić o komunizm. To - złe,

a tamto - dobre, BO TAK NAPISANO W WIELKIEJ KSIĘDZE FORUM. A może by tak włączyć

indywidualne myślenie…?

ja niedawno kupowałem kompa i wybierałem między goodram a kingstonem… szczerze mówiąc po dyskusji na forum postawiłem na goodramy. Ale jednak mam kingstony i jestem zadowolony. Sprzedawca przy zakupie powiedział, że pamięci GoodRAM miewają często problemy ze współpracą z procesorami od AMD (podstawka AM2). polecił mi kingstony i tak już zostało :slight_smile: nie było jak do tej pory z nimi żadnych problemów :slight_smile:

P.S. dodam, że sprzedawca ten był doświadczonym serwisantem i wiedział o czym mówi :slight_smile:

yadmiral , ciekawe rozumowanie.

Eeeee…

Ja mam 2 kości goodramów i jedną kingston (z tzw. dobrych serii) i nie widzę problemów z działaniem…

ja zauważyłem, że u mnie w mieście sprzedają same kingstony, a goodramy widziałem tylko w jednym sklepie za … 75 zł. Trochę przesada bo na agito za 45 są. chodzi o 1 GB 800 GHz

Miałem na początku Kingston -teraz mam GoodRAM i nie widzę różnicy.

W podkręcaniu ta różnica wychodzi, goodramy są robione najczęściej na starych wersjach micronów, toteż można z nich pocisnąć ok. 1000MHz.

Z kingstonami tak dobrze nie jest.

no nie powiem bo mam juz 2 kingstony, i jakos tamte 900cl4 a teraz nowe 980cl5 , a dla niekumatych kingstony sa czesto na elpidach

GoodRam, ponieważ sam używam.

to może napiszecie ile goodramy robią po oc wasze, bo argument bo sam mam jest nie trafny

Goodramy potrafią dojechać do 1000MHz na CL5, sporo z nich jest robionych na niegdyś dobrych do o/c Micronach D8.

kingstony też potrafią zrobić 1000cl5, własnie sprawdziłem u siebie i idzie, a wiekszość kingstonów jest robiona na elpidach, podsumowując czy wezmie Kingstony, czy Goodramy, bedzie zadowolony, Peace

Zależy, bo kingstony 667MHz są w stanie wykręcić się do tego poziomu, ale z 800-tkami już jest problem.

szczerze powiem, że własnie to moje kingstony wczesniejsze i dzisiejsze to 667 , więc o 800 opini nie wyraże