Googlc.pl strona startowa

Witam, mam problem ze stroną startową w FF, ustawia mi stronę googlc.pl i nie da sie tego zmienić. Proszę o pomoc :slight_smile: Zrobiłem loga combofixem, znajduje się pod adresem http://www.wklej.eu/index.php?id=a449a07789.

Z góry dzięki, pozdrawiam

Dzisiaj trafiłem na rozwiązanie tego problemu bo sam tak miałem.

odszukaj pliki

pref.js

user.js

W obu zmień stronę startową i powinno pomóc:)

STARTUP.HOMEPAGE

Wielkie dzięki za pomoc, a jeszcze takie pytanko - skąd się to bierze, to jakiś spyware? bo sprawdzałem S&D i ad-aware i nic nie wyszło… A jak to jakiś robak to jednak wolałbym usunąć na dobre:)

Jeszcze raz thx:)

Szczerze to nie mam pojęcia , ale wydaje mi się że któryś z plików .js jest za to odpowiedzialny , a co do tego rozwiązania to ono wcale nie rozwiązuje problemu po prostu zmienia nam tą stronę na inną , teraz zmiana na jeszcze inną po restarcie nic nie da. Ale możesz pokombinować z kasowaniem tych 2 plików (najpierw skopiuj sobie gdzieś , a potem kasuj najpierw 1 potem 2 i sprawdzaj czy naprawia.)

Sprawdziłem to sam usunięcie obu plików rozwiązuje problem , a ponieważ FF automatycznie generuje plik prefs.js to znaczy, że za syf odpowiedzialny był plik user.js

nie kasuj tych plików w nich znajduje się Config przeglądarki

:slight_smile:

W sumie, może i tak, ale u mnie naprawiło problem i nie mam żadnych skutków ubocznych :slight_smile: