Google, a darmowy hosting

Mam zamiar założyć stronę na darmowym hostingu 000webhost.com. Strony zakładane na nim nie są dodawane do Google. W FAQ nic nie znalazłem na ten temat więc zapytam tutaj. Czy mógłbym dodać założoną tam stronę do wyszukiwarki i katalogów stron np. na onet.pl?

a co ma jedno do drugiego?

nie widze przeszkód, choc lepiej kup domene swoją i działaj na swojej domenie a nie promujstronę na subdomenie hostingu

Po 1 nie polecam tego hostingu, o czym pisałem tutaj (od tego posta do ostatniego) viewtopic.php?f=18&t=308534#p2056226

tak jak napisałem w tamtym temacie polecam boo.pl

Po 2 Co ma hosting do dodawania stron do wyszukiwarek? Przeczytaj i wykonaj Zgłaszanie (rejestracja) stron do wyszukiwarek.

Po 3 polecam też ten temat => Systemy Zarządzania Treścią (CMS) - kompendium wiedzy

Znajdziesz tam różne przydatne zagadnienia (spójrz na dole też :stuck_out_tongue: )

  1. me@djohnc: a co ci sie niepodoba w 000webhost? Ten host wcale nie jest gorszy od (platnego) Boo.pl

  2. Założyciel tematu: hosting tu nic nie znaczy moja strona na000webhoscie była w google i to całkiem widoczna