Google Adsense pytanie

Witam, mam pytanie dotyczace google adsense otoz czy jak ktos wejdzie na moja strona i np kliknie w reklame to czy po np 2 dniach wejdzie na moja strone i kliknie ponownie to czy dostane znowu kase? czy to ttylko jedno ip moze kliknac raz jak ktos ma stale czy jeden raz moze kliknac na 24h z tego samego ip zebym kase dostal?

pytam bo mam strone o tematyce takiej ze uzytkownicy mojej strony beda na nia wchodzic wielokrotnie stad moje pytanie pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz

a mi sie wydaje ze kombinujesz w drugą stronę ku naciąganie google i samonaklikiwaniu :smiley:

ale google głupie nie jest - nie zlicza klików wielokrotnych od jednego usera i to nie tylko na podstawie IP

ehh mysl sobie jak chcesz o.0 … nawet nie myslalem o klikaniu samemu tak sie nie da regulamin mam poprostu stronke rozwiajajaca sie z programami legalna i chce wiedziec czy jak ktos kliknie raz i po 2 dniach znowu to czy za 2 kliki dostane prosze o odpowiedz bo privand nie ma pojecia chyba nie czytal regulaminu google i nie wie co jest nie legalne i czego nie wolno robic

pozdrawiam…

kubuleniekk , wydaje mi się, że tak, bo taka nasza-klasa to by bez takich reklam padła od razu…

Ok. Dzięki

pozdrawiam ;]

tak sie składa, że regulamin adsense znam całkiem dobrze…

google nie zlicza klików typu: klikasz w reklame, wracasz i klikasz w inną,

ale też napewno nie jest tak, że tylko raz z jednego IP na bardzo dlugo zlicza kliki - tego dokładnie nikt nie wie, google tego nie ujawnia przeciez.

a adsense dla n-k to akurat nie glowne źródło dochodu, tam klikalnosc jest kiepska i stawki tez, wiecej mają z innych reklam

privand , czytałem kidyś wywiad z właścielem n-k, że be google adsense by ich nie było.

no ok, tylko że gdyby z adsense mieli zdecydowanie najwiecej kasy to wrzuciliby więcej jednostek,

a swoją drogą za te miliardy odsłon co mają przy porządnej stronie o dobrej zawartości mieliby już dawno konto pro adsense

zobacz jakie reklamy w adsense na n-k sie wyswietlają: nie sądze zeby mieli wiecej niz cent za klika…

dla zwykłego człowieka to to i taka kasa jest ogromna, ale mając na uwadze koszty utrzymania serwerów n-k już nie jest tak weseło.

(sorry za mały ot )

Ja Rozumiem Wiem o tym ze nie ma tak ze klikniesz sobie i wracasz na strone i znowu klikasz wiem ze tak nie ma bo by ludzie zarabiali po 10 tys w ciagu miesiaca…

ale plunio ma racje rzeczywiscie tak jest. a pozatym wiecie ile osob w ciagu miesiaca wejdzie i kliknie w reklame?

nawet jesli maja tam 1 centa za reklame to maja duzo kasy i to jeszcze nk sprzedala udzialy jakiejs firmie i dostali niezla kase kupili nowe serwery i napewno zostalo im po pare milionow na glowe wiec wiecie ;]

trafili na zyle zlota

z tymi milionami to nie przesadzałbym, oglądałem kiedyś wywiad z jednym z właścicieli n-k, tuż po sprzedaży 20% praw jakiejś spółce (nie pamiętam już kiedyś).

powiedział że pieniądze jakie dostali w sporej części poszły właśnie na zakup całych klastrów nowych do serwerowni, przeniesienie serwerów itp.

ale jakby niebyło kasy mają i tak jak lodu :]

za google pewnie tez mają, ale wyświetlają tez bardzo dużo innych reklam.

do tego

  • kupowanie superprzyjaciół,kwiatów,prezentów i innych bzdur

swinia22 , ale to wprowadzili nie tak dawno… A wcześniej było tylko google.