Google AdSense - wypłaty

Witam! Mam takie pytanie do was.

Czy google jest zaufaną firmą? Dużo czytałem na temat tego. Kolega mi mówił że jak ktoś ma dużo kliknięć a mało wyświetleń to mogą podejżewać o klikanie botów lub coś innego. Dużo ludzi się skarżyło że nie dostali kasy. A jak wy oceniacie to?

ile z tego sam naklikałeś?

poza tym już za samo udostepnienie powyższych dancyh naruszasz regulamin adsense i możesz dostac bana.

Nic nie klikałem :slight_smile:

jeśli nie klikałeś na pewno we własne reklamy (a uwierz mi google potrafi to wykryć ze skutecznością o jakiej nawet nie myślisz :stuck_out_tongue: ) to nie masz co się bać

CTr te po nad 4% co miałeś nie jest jakiś podejrzany, gorzej jakbyś miał ponad 100% :stuck_out_tongue: a to jest możliwe

No może kliknąłem ze 2 razy :confused: Ale więcej nie! :lol:

2 a może 20? i ile z tego wszystkiego kliknęli Twoi znajomi jeszcze? z takim podejściem długo nie zabawisz w adsense (mam nadzieje, precz z oszustami).

Widać po Twoich statach, że zbyt popularnej strony to nie masz, wychodzi 500 wysw dziennie i przy tym ponad 3 dolce dziennie.

Przy takiej odwiedzalnosci zakładam, że spora część wysw to Ty lub Twoi znajomi, którym mówisz, żeby klikali.

W efekcie przy stanie konta ok 90-95 USD gdy będziesz już niezwykle szczęśliwy, że kaska bedzie dostaniesz wiadomość od wielkiego G, że zamykają Ci konto aby ochronić reklamodawców przed stratami spowodowanymi Twoim oszustwami.

Pamiętaj także że od wypłaty należy odprowadzić podatek :slight_smile:

A tak mówiąc to jestem blisko uzyskania 100 dolców