Google AdSense - wypłaty


(Wiceps) #1

Witam! Mam takie pytanie do was.

Czy google jest zaufaną firmą? Dużo czytałem na temat tego. Kolega mi mówił że jak ktoś ma dużo kliknięć a mało wyświetleń to mogą podejżewać o klikanie botów lub coś innego. Dużo ludzi się skarżyło że nie dostali kasy. A jak wy oceniacie to?


(Psio1) #2

ile z tego sam naklikałeś?

poza tym już za samo udostepnienie powyższych dancyh naruszasz regulamin adsense i możesz dostac bana.


(Wiceps) #3

Nic nie klikałem :slight_smile:


(Psio1) #4

jeśli nie klikałeś na pewno we własne reklamy (a uwierz mi google potrafi to wykryć ze skutecznością o jakiej nawet nie myślisz :stuck_out_tongue: ) to nie masz co się bać

CTr te po nad 4% co miałeś nie jest jakiś podejrzany, gorzej jakbyś miał ponad 100% :stuck_out_tongue: a to jest możliwe


(Wiceps) #5

No może kliknąłem ze 2 razy :confused: Ale więcej nie! :lol:


(Psio1) #6

2 a może 20? i ile z tego wszystkiego kliknęli Twoi znajomi jeszcze? z takim podejściem długo nie zabawisz w adsense (mam nadzieje, precz z oszustami).

Widać po Twoich statach, że zbyt popularnej strony to nie masz, wychodzi 500 wysw dziennie i przy tym ponad 3 dolce dziennie.

Przy takiej odwiedzalnosci zakładam, że spora część wysw to Ty lub Twoi znajomi, którym mówisz, żeby klikali.

W efekcie przy stanie konta ok 90-95 USD gdy będziesz już niezwykle szczęśliwy, że kaska bedzie dostaniesz wiadomość od wielkiego G, że zamykają Ci konto aby ochronić reklamodawców przed stratami spowodowanymi Twoim oszustwami.


(eyeti) #7

Pamiętaj także że od wypłaty należy odprowadzić podatek :slight_smile:

A tak mówiąc to jestem blisko uzyskania 100 dolców