Google AdWords, czy to sie opłaca

Witam :smiley:

po wykupiniu serwera w jednej z polskich firm hostingowych, dostalem możliwość wykorzystania kuponu na ileś tam złotych.

Moje pytanie to … czy jest to oplacalne jednorazowo czy raczej jak sie skorzysta raz należy korzystać i nastepny raz, jakie sa wasze opinie byc może ktoś korzysta ??

__________________________________________

poproszę o opinie osób korzystających z AdWords’a

ja korzystalem z Adwordsa i bylo niezle.

Odwiedzin byla co nie miara.

okolo 1400 unikalnych odwiedzin.

webmaster z Krakowa , może napisz poproszę jeśli możesz więcej szczegółów , jaki okres jaka “kasa” :smiley:

Nie opłaca się aż tak jak by się to mogło wydawać, lepiej zainteresuj się serwisem TradeDoubler tutaj jest o wiele lepiej :slight_smile:

Możesz wykorzystac kwote z kuponu i skonczyc przygode z adwords. Trzeba jednak pamietac, ze kupon można stosowac tylko do nowych kont Adwords (nie starszych niz 2 tyg). Poza tym trzeba jeszcze go aktywowac za pomocą kartą kredytową lub jednym przelewem. Wiecej info o kuponach widzialem na oficjalnym forum o adwords: http://groups.google.com/group/adwords- … 42d52b2701

ok. 60% kliknięć w google AdWords w Polsce to fake. poupychane reklamy i osoby które przypadkiem klikają na reklamy, po czym odrazu zamykaja okienka…

Adrian1203 masz święta rację większość ludzi klika:

  1. Aby zarobić, łamiąc regulamin Adsense :slight_smile:

  2. Aby dać zarobić innym znajomym, którzy korzystają z adsense.

Reklama AdWords raczej się nie opłaca, ale jak masz kupon, to warto spróbować :smiley:

Góral105 niestety ale mylisz się w obu przypadkach.

  1. Twoje kliknięcia są filtrowane i bardzo szybko konto jest blokowane :wink:

  2. Klikanie przez znajomych to bardzo mały odsetek klików, statystyk i danych nie posiadam ale przy ilości stron i choćby dużych portali korzystających z google np. nasza-klasa jest to mniej niż 0.1% ruchu

Ale zgadzam się iż skoro dają za darmo to skorzystać trzeba :slight_smile:

  1. Nie są, bo kiedyś testowałem z 200 klików :smiley:

  2. Może masz rację.

Edit:

Nie do końca za darmo jak nie masz karty kredytowej.

to wreszcie jak z tym jest :o

ostatnio dostałem mejla ze nie wykorzystałem kuponu #-o i sie właśnie zastanawiam co robić, bo aby wykorzystac kupon trzeba zaakceptować regulamin, jednak czytajac te “regulamini” wiadomo o co chodzi jak zawsze tak pogmatwane ze ciezko sie połapać :wink:

  1. Jeśli chcesz NIE MASZ karty kredytowej, musisz OPŁACIĆ KUPON NA KWOTĘ 40ZŁ PRZELEWEM. Przy czym 20 zł zostanie dodane na reklamę.

  2. Regulaminy trzeba czytać, bo można się “przejechać” na wielu rzeczach.

PS ten 1. punkt to moje info, może coś się zmieniło, ale 2-3 miesiące tak było.

karta kredytowa - zwykła karta debetowa, np. Inteligo

Mam karty, chociaż niepotrzebnie :lol:

chodziło mi o to, czy niema nic ukrytego w tych kuponach, tz. dostaje kupon za darmo czy jednak cos lub ktos pociaga mnie do jakiejś płatności :wink: dokladnie to home oferuje takie cos :wink:

ja właśnie też coś takiego słyszałem… tyko jakiś czas temu to już było ale wątpię żeby się zmieniło bo to w końcu logiczne jest. Tylko ile razy można kliknąć ?

jak się kliknie już w tą reklamę i po przeniesieniu na inną stronę się od razu ją zamknie to jest liczone kliknięcie w reklamę ??

ja mimo wszystko nie wierze ze takie dzialanie jest mozliwe i osoby je praktykujace nie spotka blokada konta, wystarczy poczytac na forach dotyczacych gogle adsence

nie blokada konta właściciela strony z reklamami adsense tylko np blokada tego adresu ip (pominięcie go w statystykach) no bo przecież byle kto może kliknąć na takiej stronie te 200 razy… ale z drugiej strony zdarza się że więcej osób ma ten sam adres ip i gdyby każdy kliknął kilka razy… Chyba rzeczywiście trzeba poszukać “fachowej” literatury na ten temat :slight_smile:

albo regulamin uslugi z ktorej sie korzysta? google napewno ci nie poda jak sprawdza czy nie oszukujesz, natomiast mozesz byc pewny ze jest to w stanie zrobic bardzo szybko i latwo. gdyby bylo inaczej to kazdy debil-programista kasował by google na grube miliony

Xulu musisz sobie ustalić limit dzienny, bo jeśli będzie zbyt duży to będziesz musiał płacić - trzeba go optymalnie dobrać, każde kliknięcie, które z np. 150 zł / 30 = 5 czyli max. ok. 20 klików dziennie. 2. jak się kliknie to od razu zlicza :slight_smile: nie ma odwrotu 8)

Adrian1203 A ja ci powiem że na pewno nie, robię to z różnych IP (neostrada :), kompy kumpli, pomoc znajomych), to po 1. Po 2. skończyłem z tym. Po 3. to konto było na mojego ojca, więc to on nie klikał tylko ja :stuck_out_tongue: