Google Chrome 11 przycinanie się gier online

Siema.gry w Chrome się przycinają nie wiem co zrobić poprostu szlak mnie trafia bo w innych przeglądarkach dobrze gry chodzą .tylko w chrome się przycinają

co za sprzęt, spróbuj wyłączyć akceleracje sprzętową.

jak wylacze akceleracje tnie sie jeszcze gorzej

Dodane 30.04.2011 (So) 20:41

b219a253.gif

Chrome miał zawsze najmniej wydajny Flash od innych przeglądarek, choć już to poprawili, jednak nadal jest najgorzej. Podeślij jakiś przykład, podaj ile bierze u Ciebie procek (jak ma HT to może pokazywać 50-60% co można interpretować jako 1 wątek + VAT:-)) i ile FTSów oraz % CPU wyciąga na jakimś YT (z przykładem). Ja mam porównywalnego Athlona więc zobaczymy czy u mnie też tnie, bo jeśli tak to nic z tym raczej nie zrobisz.

Najwydajniejszy Flash masz na FF albo IE - tutaj zależy od tego w co się gra i co się ogląda.

Team Tanks 80% czasem 11% ogólnie skacze a filmiki 30% i sie nic nie tnie .nie da się jakoś podmienić tego Flasha? juz wiem to chrome zle obsluguje flasha bo go podmienilem niedawno

Obciążenie jest ok. A Team Tanks to Java+Flash czyli masakra. Mi to nonstop bierze 100% dodatkowo na IE wywala jakieś błędy.

Java to najniższy stopień przymiotnika wolno - wolno-wolniej-Java.:slight_smile:

Wcale bym się temu nie dziwił że tak wolno chodzi, do tego warto mieć 2-rdzeniowca, a i tak nie ma gwarancji że będzie chodzić płynnie.

Wpisz w przeglądarce about:flags i włącz następujące funkcje:

Komponowanie przyspieszane z użyciem procesora GPU

Kanwy 2D przyspieszane z użyciem procesora GPU

Może pomóc, w razie czego jak będzie gorzej niż było to po prostu wyłączysz. Do wprowadzenia zmian jest chyba wymagane ponowne uruchomienie przeglądarki.

to mam

Może antywirus wpływa znacznie na komputer w trakcie grania i zamula?

Specyfikacja komputera nie powala :wink: spróbuj go wyczyścić ccleanerem i zdefragmentować dysk. Zawsze jakieś przyśpieszenie. Lub skorzystać z wersji Beta google Chrome ,a może akurat będzie gra chodzić nieco lepiej ,lub spróbować na firefoxie 4.

ale na operze np jest dobrze a antywir nie zamula bo to Eset Smart Security

Dodane 04.05.2011 (Śr) 21:07

hah rozwiązanie problemu byłó banalne temat do zamknięcia :slight_smile:

Kolego a może mógłbyś pochwalić się wiedzą na ten temat , mam taki sam przypadek .